Almanya'dan alınan FIFA 23'te Türkçe dil seçeneği var mıdır?

Dostum oyunu Almanya bölgesinden aldıysan Türkçe dil desteği yoktur. Bizzat kendimden biliyorum. Burda “ Nerden aldığın farketmez “ diyecek kadar oyun bilgisi sıfır adamların lafına itibar etme. Ya Türkiye bölgesinden alacaksın ya da İngilizce geliştireceksin biraz. İyi oyunlar 😄

Dostum oyunu Almanya bölgesinden aldıysan Türkçe dil desteği yoktur. Bizzat kendimden biliyorum. Burda “ Nerden aldığın farketmez “ diyecek kadar oyun bilgisi sıfır adamların lafına itibar etme. Ya Türkiye bölgesinden alacaksın ya da İngilizce geliştireceksin biraz. İyi oyunlar 😄
Oyunun içinde dil paketleri vardır. Yüklü bulunmazsa bile ayrı şekilde indirilebilir.

Son düzenleme:
Kardeşim Almanya’dan veya psn üzerinden Almanya bölgesinden alınan oyunu o “ Dil paketleri “ ile Türkçe yapabilmen için EA Play’de yazılımcı veyahutta üst düzey yönetici olman lazım. Ps4’ün kırık ise gidip yama yaparsın Türkçe oynarsın. Ayrıca adam “ PS4 “ için sormuş. PC için sorsaydı eyvallah haklısın Türkçe dil paketi indirip oynar. Oyunu oynayıp oynamadığın da meçhul, varsayımlar üzerinden bilgi verilmez. 22 yıllık PS oyuncusuna iş öğretme burda 😄

Geri
Yukarı