Alparslan Türkeş'in bile hain olduğu gerçeği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladığım o ki forum da doğru düzgün araştıran okuyan insan sayısı bi hayli fazla ben de bişey sanıyordum. Hadi mahalleniz de top oynamaya devam edin.

İşinize gelmeyince, doğru düzgün araştıran biri yok dersiniz. Hangi hainliği yaptı desem cevap verecek bir kelimeniz olmaz.

Anladığım o ki forum da doğru düzgün araştıran okuyan insan sayısı bir yahli fazla ben de bir şey sanıyordum. Hadi mahalleniz de top oynamaya devam edin.

Hemen açıklık getiriyorum alparslan türkeş Hüseyin nihal atsıza ihanet etmiştir türkçülük ve turancılığa ihanet etmiştir türkçülüğü değiştirip Türk İslam sentezini çıkartmıştır yanlışım yoksa.

ırkçılık turancılık davası'da dava arkadaşlarını satan adam. daha sonra bu yanar dönerli halini keşfeden amerika tarafından yetiştirilip, adnan menderes yönetimine darbe yapan komitenin içinde yer almıştır. türkçülüğü temeli cia ofislerinde atılan siyasal islamla zehirlemiş, kurduğu oluşumlarla abd'nin kontrgerilla faaliyetlerinde yer almıştır. ülkeyi 80 darbesine götüren sorunların başlamasında yer almış, darbe sonrasında kullanıldığı abd tarafından pasifize edilmiştir.
Türkçülük kim, siz kim. Ülkenin yakın tarihinden bile bihabersiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı