Korsan oyun oynamanın otobüse kaçak binmekle eş değer olduğu gerçeği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer dediğiniz şey "legal" bir şekilde bedava alabilmek olsaydı katılırdım fakat korsan yasal bir şey değildir. Korsan kitap alabilirken orijinal kitap almak doyumsuzluk mudur?

İnternete oyunun ismini yazıp sonuna indir eklerseniz bu sizi suçlu yapmaz eskiden sokakta satılırdı korsan oyunlar hiçbirne bir şey olmadı

Spiderman remastered'e 500 tl vermek yerine korsan indirdim. Mis gibi oynadım. Üstüne parasıyla gidip kitap seti ve çanta aldım. Çok da mutluyum. :)

Gözünüzü açın biraz gidip soru bankası fiyatlarına bakın. 100 tl den aşağı kitap yok. Sınava çalışıp da yeteri kadar kitap alamayan yüz binlerce insan var.

Milyarlar kazanan Ubisoft sahibi şarabını yudumlarken yoksulluk sınırının altında yaşayanlara korsan oyun hırsızlıktır diyen türkolar:

Milyarlar kazanan Ubisoft sahibi şarabını yudumlarken yoksulluk sınırının altında yaşayanlara korsan oyun hırsızlıktır diyen türkolar:

Hırsızlık değildir. Yasal olmayan yollarla bir ürünün kopyasını üretmektir. Ben de ara sıra korsan oyun oynuyorum ama yasal olmadığını biliyorum.

600 TL vererek insanları soymanın hırsızlıkla aynı oldugu gerçegi ve kimsenin durumunun buna müsait olmadıgı gerçegi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı