Alpella Harby'nin tadı eskisi gibi mi?

paranormaladam

Picopat
İnternetten alışveriş yaparken karşıma çıktı. Hala üretildiğini bilmiyordum, hemen sipariş verdim. Eskiden çok severdim. Tadı hala aynı kalitede mi? Tüketen var mı?

10577871863858.jpg

Ayrıca bu efsanevi dolgulu keki de aradım ama bulamadım. Sanırım artık üretilmiyor. Adına imza kampanyaları yapılmış :D

TGPgnMjvvCnKEHI-800x450-noPad.jpg

Bir tanesini yediğin zaman bana haber ver. Tadı eskisi gibiyse 😋 ben de sipariş veririm.

Konulara bakarken tesadüfen burada da sizi buldum hocam :D Unutmuştum güncelleme yapayım, iki tanesinde karamelle birleşmiş ambalaj çıktı. Vitamini plastiğindedir diyerek yediğimde acı tat geldi. Bulduğum en ucuz yerden sipariş etmiştim. Sonraki sefere ortalama fiyata satan yerden sipariş edip, fark var mı bakacağım. Aynı yerde üretildiğinden fark olacağını sanmıyorum ama bu arkadaşların düzgün koşullarda saklamadığı belli. Kutu kutuluktan çıkmıştı :D

harby1.jpg

Konulara bakarken tesadüfen burada da sizi buldum hocam :D unutmuştum güncelleme yapayım, iki tanesinde karamelle birleşmiş ambalaj çıktı. Vitamini plastiğindedir diyerek yediğimde acı tat geldi. Bulduğum en ucuz yerden sipariş etmiştim. Sonraki sefere ortalama fiyata satan yerden sipariş edip, fark var mı bakacağım. Aynı yerde üretildiğinden fark olacağını sanmıyorum ama bu arkadaşların düzgün koşullarda saklamadığı belli. Kutu kutuluktan çıkmıştı :D

Eki Görüntüle 1539284

Burada her türlü iyi saklanmıştır gömülün hocam.

Konulara bakarken tesadüfen burada da sizi buldum hocam :D Unutmuştum güncelleme yapayım, iki tanesinde karamelle birleşmiş ambalaj çıktı. Vitamini plastiğindedir diyerek yediğimde acı tat geldi. Bulduğum en ucuz yerden sipariş etmiştim. Sonraki sefere ortalama fiyata satan yerden sipariş edip, fark var mı bakacağım. Aynı yerde üretildiğinden fark olacağını sanmıyorum ama bu arkadaşların düzgün koşullarda saklamadığı belli. Kutu kutuluktan çıkmıştı :D

Eki Görüntüle 1539284
Amazon'dan sipariş ettim bugün, yorum beni korkuttu ama ilk defa deneyeceğim biraz ümidim var :D

Eki Görüntüle 1539284
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim 😊.

Geri
Yukarı