Alper Gezeravcı'ya sormak isteyeceğiniz sorular

Tıp mezunlarının yapamadığı gatalıların yaptığı ne varmış ayıptır sorması.

Doğudaki hastanelere bak. Doktorun dikemediği yarayı normal bir teğmenin diktiğini görmüşlüğüm var. Bu bir gerçek harp okulları ve gata sivil üniversitelerden daha iyi eğitim veren kurumlar. Çünkü devlete hizmet edecek adam yetiştiriyorlar kafası çalışan adama ihtiyaçları var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğudaki hastanelere bak. Doktorun dikemediği yarayı normal bir teğmenin diktiğini görmüşlüğüm var. Bu bir gerçek harp okulları ve gata sivil üniversitelerden daha iyi eğitim veren kurumlar. Çünkü devlete hizmet edecek adam yetiştiriyorlar kafası çalışan adama ihtiyaçları var.

Yoğurt ye iyi geliyor.

Her işin iyileri ve kötüleri vardır. Ayrıyeten iyi üniversite ve kötü üniversiteden eğitim almış insanlar vardır. Sivil üniversiteler derken Cerrahpaşa, Çapa, Hacettepe gibi büyük üniversiteleri de kapsıyorsunuz halbuki doğuda çalışan insanların çoğu gene doğu üniversitelerinden mezun olmuş insanlar, fakat karşılaştırdığınız GATA ise gene puanı düşük olmayan bir kurum. Yani bir şeyler ortaya atarken lütfen detaylıca düşünün.

Yok geçti ama olsun yaz sen yine. Ben de soramadım söz gelmedi 6-7 yaşında bir çocuk "Ağbi oyda inteynet vay mıydı byavl ştayş oynadın mı" felan dedi. Bir kahkaha patlattım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı