Samsung Desteğe Teknik Sorular Sormak

Bu güncelleme yüzünden sırf iOS işletim sistemini kullanan iPhone alacağım bir daha telefon alırsam. (y)
Kullandığım işletim sisteminin en güncel sürümü çıktığı halde ben kullanamıyorsam ne anladım ben bu işten? :yumruk:Android bu konuda sınıfta kaldı. Ki Samsung'tan bahsetmeye bile gerek yok kullanan anlar o dertten hemen siliyorlar telefonu. :kızgın: Güncelleme falan anca 5-6 ay sonra geliyor. O da gelirse. :confused:
Samsung aslında güncelleme konusunda yavaş davranmıyor. Diğer firmalara nazaran daha hızlı güncelleme veriyor. Ama Samsung Türkiye sanki bilerek kullanıcıları markadan soğutmaya çalışmak için çok geç yayınlıyor güncellemeyi.

Ben Asus desteğe bilgisayarım 40 saniyede açılıyor. Başlangıçta açılan tüm programlar kapalı. Temiz Uefi kurulum yaptım yine düzelmedi dedim. Uefi kurulum olsa bile 40 saniye çok normaldir dedi. Adı Emre K. :)
550JK serisi ise Notebook modelin HDD'leri sıkıntılı o cihazların.

www.samsung.com/tr/ :)

Siz bir de General Mobile'i görün. General Mobile'de güncelleme ne zaman gelir diye derdiniz yok, çünkü hiç gelmiyor. Android 11 bile çıktı, telefonum Android One olmasına rağmen hâlâ Android 9 sürümündeyiz. Yetkili servise yazıyorum cevap veren de yok. Eskiden cevap veriyorlardı ama ne değişiyordu ki zaten, robot otomatik olarak cevaplıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı