Alpha 17 B5EEK-005XTR alınır mı?

Ekran kartı 80W 3060 gücünde. 100W üstü 3060 laptop almak daha mantıklı olur. Bu kasada kalite düştü diyorlardı. Zaten MSI kalitesi sadece bir abartma. 22-23K üstüne çıkmadıktan sonra o kalite çok yok.

Ekran kartı 80W 3060 gücünde. 100W üstü 3060 laptop almak daha mantıklı olur. Bu kasada kalite düştü diyorlardı. Zaten MSI kalitesi sadece bir abartma. 22-23K üstüne çıkmadıktan sonra o kalite çok yok.
Bilmiyorum görseldeki ürün ile açıklamadaki farklı ama cazip geldi baya ona göre şimdi sipariş edicektim.

Bilmiyorum görseldeki ürün ile açıklamadaki farklı ama cazip geldi bayağı ona göre şimdi sipariş edecektim.

Görseldeki 2020 Alpha'sı. MSI GP75 kasalı SteelSeries perkey RGB'li, açıklamadaki ise doğru olan GL76 kasalı tek bölge RGB'li. 17 inç şartsa alınır, öbür türlü pek iyi değil.

Bende almayı düşünüyorum şu anki piyasaya göre bu fiyat performans durumu nasıl detaylı bilgi verenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Dezavantajları nedir ve 14.bin TL'ye ne önerirsiniz?

1K aşabilirseniz:
14kya başka alternatif bulamadım, yine de ben tercih etmezdim. Kalite açısından eskisi gibi değil, ekran kartı 80W.

1K aşabilirseniz:
14kya başka alternatif bulamadım, yine de ben tercih etmezdim. Kalite açısından eskisi gibi değil, ekran kartı 80W.
Yok ya neyse madem bu kadar para dökmeye gerek yok rtx 3050-ti serisinden bir kart alırım gibi. Asus rog strix düşünüyorum. Nasıl sizce
Bir de neden eski kasaya yeni nesil koymuşlar anlamadım. Mantığı ne o zaman.
Görseldeki 2020 Alpha'sı. MSI GP75 kasalı SteelSeries perkey RGB'li, açıklamadaki ise doğru olan GL76 kasalı tek bölge RGB'li. 17 inç şartsa alınır, öbür türlü pek iyi değil.
@Radeon RX 5500M açıklama kısmının doğru olduğunu nereden bilebiliriz.

Yok ya neyse madem bu kadar para dökmeye gerek yok RTX 3050-TI serisinden bir kart alırım gibi. ASUS ROG STRIX düşünüyorum. Nasıl sizce
Bir de neden eski kasaya yeni nesil koymuşlar anlamadım. Mantığı ne o zaman.

@Radeon RX 5500M açıklama kısmının doğru olduğunu nereden bilebiliriz.

Kasa eski değil, seri olarak düştü. Şöyle özetleyeyim, MSI da kasa seviyeleri vardır.
GF giriş, GL giriş üst, GP orta üst Premium giriş, ge Premium. Eskiden GP serisi kasa kullanırken artık GL kullanıyor. Kalite düştü diyorum yani. Ama sırf 6600M 80W diye de 3050 Ti tercih etmeyin. 6600M döver 3050'yi. Şu da ürün linki:

Yeni konular

Geri
Yukarı