alpha06 CS:GO Kliplerini Bekliyoruz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da benden olsun. Görüntü biraz kötü ama olsun :D
HS atmak bizim işimiz :D
O ping nedir yiğidim, kullandığın paketi ve lokasyonu öğrenebilir miyim? :D

O ping nedir yiğidim, kullandığın paketi ve lokasyonu öğrenebilir miyim? :D
Normalde ping 90-65 arası :D TTNET kullanıyorum maalesef :(
Helal olsun hacım ama o crosshair ne ya? :D
Hacı o m4 için. X ve Z tuşlarına ayarladım. X'e basınca daha büyüyor keleş kullanırken öyle yapıyorum. Z'ye basınca o hali m4 kullanırken kullanıyorum :D

@Gordon Freeman Biraz daha bekleyelim, cezalı olabilme durumu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiye kadar (22:25) gelmediyse kabullenmiş demektir.
Yeni arkadaşlara önerim tavsiye veren kişileri bir kez daha düşünsünler.
Eğer birilerine yardımcı olmak istiyorsanız da önce yoğunlaşmak istediğiniz bölüme göz atın, bir süre o bölümü takip edin. Ardından bilgili olduğunuza emin olduktan sonra başkalarına yardımcı olun.

Son düzenleme:
Öncelikle kusura bakmayın geç cevap yazabildim çünkü cezam vardı. Her neyse şimdi sorulara cevap verme vakti. Rank konusuna gelecek olursak evet ESEA'da en yüksek rank S ve G fakat eğer art arda maç kazanırsanız puanınız yükseliyor ve belli bir puanda olanlara kendi aramıza S+ diyoruz fakat haklısınız imzama bunu yazmamam gerekiyordu. Dünyaca ünlü E-spor oyuncularına gelecek olursak artık onlar ESEA liginde değil ESL liginde yarışıyor. Onlar kadar iyi değilim böyle bir iddiam da yok. Takım konusuna gelecek olursak takımımızı yüksek bütçeli turnuvalara sokamıyoruz ve ESEA liginde solo olarak çalışıyoruz. RAM konusuna gelecek olursak RAM'i fazla tutmamızın sebebi anlık FPS düşüşleri yaşamamak. Kullanıcı ismine gelecek olursak ne zaman değişme hakkım gelse değiştirmek gibi bir huyum var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı