Alt kapağı sökmeden RAM'in gömülü olduğu nasıl anlaşılır?

Tamamdır, bir yuva boş ise RAM ekleyebiliriz. İster diğeri gömülü olsun ister olmasın. Sanırım sen eklemek istediğin RAM'i bulmuşsun. Sorun çözüldü sanırım.

Evet bundan önceki RAM konusunda çok yardımcı olmuştun. :) teşekkür ederim bu arada. :)

@bazzinga @Dengesiz Kokarca Gömülü RAM var. Bazı laptoplarda belleğin bir kısmı anakarta gömülü olarak geliyor. Yükseltme için ayrıca bir slot da bulundurulabliyor. Bu resimde slotun altında anakarta gömülü bir RAM var mesela.
Lenovo IP310 80SM00DDTX Ram ilave

Anlamsız geldi bana. Amacı bozulunca bize gelin, servis ücretimiz de yüksek haberiniz olsun mu acaba :D

Anlamsız geldi bana. Amacı bozulunca bize gelin, servis ücretimiz de yüksek haberiniz olsun mu acaba :D
İnceltme çabaları da olabilir. İki tane slot koymak yerine bir kısmını anakarta gömüp bir ek slot koymak biraz daha inceltecektir.😉

İnceltme çabaları da olabilir. İki tane slot koymak yerine bir kısmını anakarta gömüp bir ek slot koymak biraz daha inceltecektir.😉

Ultrabook'lar içinse tabii mantıklı olabilir ama sadece incelik için olacağını da sanmıyorum, bir RAM slotu incecik bir şey ki bu fotoğraftaki mesela daha ince yapmak isteseler RAM Slotu'nun üstüne kapak koymayıp yekpare ince bir kasa oluşturabilirlermiş ki Macbook Pro ve Air mesela ram kapasitesi arttırmak baya tuzlu ve değişim ve ekleme yapılmıyordu sonradan cihaza. Teşekkür ederim bilgi için 👍🏼

Yeni konular

Geri
Yukarı