Çözüldü Alt+Tab yapınca Internet Download Manager çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

471153

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi sorun var. Sürekli IDM kapatıp açmakla uğraşmak istemiyorum. Yeni masaüstü açıp programı oraya sürükleyince IDM çıkmıyor ama PC yeniden başlatınca sorun devam ediyor. Nasıl çözülür bu problem?

Çözüm
Görev yöneticisine girip başlangıçtan kapatin.

Programı kapatmak istemiyorum hocam arka planda çalışsın ama burada gözükmesin. Birçok program arka planda çalışıyor ama hiçbiri gözükmüyor. Bu neden gözüküyor, nasıl engellerim bilmiyorum.

Aslında sorun değil. Benim IDM de Alt+Tab yapınca gözüküyor ama tıklayınca açılmyor. Arka planda açık olduğu için açık bir program gibi gözüküyor. Farklı bir masaüstüne taşıma fikri iyiymiş, deneyeceğim hemen;)

Bilgisayarı yeniden başlatıncaya kadar çözüyor sadece bu sorunu.

Aslında sorun değil. Benim IDM de Alt+Tab yapınca gözüküyor ama tıklayınca açılmyor. Arka planda açık olduğu için açık bir program gibi gözüküyor. Farklı bir masaüstüne taşıma fikri iyiymiş, deneyeceğim hemen;)

Hocam sorunu şu an çözdüm. IDM giriyoruz Görünüm> IDM Bildirim alanı simgesi> Gösterme işaretliyoruz çözülüyor.
Aslında sorun değil. Benim idm de alt+tab yapınca gözüküyor ama tıklayınca açılmyor. Arkaplanda açık olduğu için açık bir program gibi gözüküyor. Farklı bir masaüstüne taşıma fikri iyiymiş, deneyeceğim hemen;)

Görev yöneticisine girip başlangıçtan kapatin.

Programı kapatmak istemiyorum hocam arka planda çalışsın ama burada gözükmesin. Birçok program arka planda çalışıyor ama hiçbiri gözükmüyor. Bu neden gözüküyor, nasıl engellerim bilmiyorum.

Bilgisayarı yeniden başlatıncaya kadar çözüyor sadece bu sorunu.

Hocam sorunu şu an çözdüm. IDM giriyoruz Görünüm> IDM Bildirim alanı simgesi> Gösterme işaretliyoruz çözülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı