Alt üst dolu Tofaş ne kadar eder?

Alt üst dolu derken ünal turan işi Tofaş'tan mı bahsediyorsun? :D

Ya açıkçası hem şehir icinde kullanabileyim mesela arabayı uzaktan gorduklerinde kucumsesinler ama sonradan gorsunler istiyorum ne cok hızlı ne cok yavas tam ortası ornek veriyorum 85 HP Tofaş'ın yanında stage 1 polo olsun o poloyu gecebilsin ya da kafa kafaya gidebilsin.

Ya açıkçası hem şehir icinde kullanabileyim mesela arabayı uzaktan gorduklerinde kucumsesinler ama sonradan gorsunler istiyorum ne cok hızlı ne cok yavas tam ortası ornek veriyorum 85 HP Tofaş'ın yanında stage 1 polo olsun o poloyu gecebilsin ya da kafa kafaya gidebilsin.
Dostum 85 hp Tofaş yazılımlı Polo'yu geçemez ki motoru forged ve turbocharged olmadıktan sonra.

Araba forumlarında Tofaş'ın motor parçaları geliştirme/ yükleme işlemiyle ilgili göz atmanı tavsiye ederim. Bu işlem pahalıya patlayacaktır eğer düşünüyorsan.

30-40kyı gecer mi?
Rahat rahat geçer. Aracı yüklemek bir yana durdurması da bir o kadar önemli. Fren sistemini de güçlendirmen gerekecek.

Rahat rahat geçer. Aracı yüklemek bir yana durdurması da bir o kadar önemli. Fren sistemini de güçlendirmen gerekecek.
Ek olarak aracın şasisi çok zayıf dostum. Kazada ikiye ayrılan Tofaşlar görmüşsündür illaki. Araç yükleyeceğin gücü kaldırabilecek mi o da meçhul.

Ek olarak aracın şasisi çok zayıf dostum. Kazada ikiye ayrılan Tofaş'lar görmüşsündür illaki. Araç yükleyeceğin gücü kaldırabilecek mi o da meçhul.

Bildiğim kadarıyla o ikiye ayrılan Tofaş'lar sonradan birleştirme yapılan Tofaş'larda oluyor. Eniştemde SLX var yaklaşık 10a yakın kazası vardır aracta sadece gocük oluştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı