Alt yapı değerine göre ne kadar hız alınır?

ServerTower

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir iki gün önce internetim 12 saat boyunca koptu ve geri geldi. Ardından indirme ve yükleme hızlarımın değiştiğini fark ettim. Modemi kurcalarken de bir şey dikkatimi çekti. Alttaki fotoğrafa göre alabildiğim en yüksek hız kaç? Normalde 12 Mbps download,0.5 Mbps upload hızım vardı. Sanırım fotoğrafta şu an 16 ve 4 olarak görünüyor. Doğru mu onu, öğrenmek istedim. Ayrıca ulaşılabilir hıza nasıl ulaşabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-08_213404.png
    resim_2021-07-08_213404.png
    5 KB · Görüntüleme: 33
Evet şu anda 16 Mbps download 4 Mbps upload alıyorsunuz. Muhtemelen altyapınız ADSL'den VDSL/Fiber altyapıya geçilmiş 100 Mbps download 24 Mbps upload alabilirsiniz görünüyor. Tabi arayıp sorun internet sağlayıcınızı.

Arkadaşlar, bir iki gün önce internetim 12 saat boyunca koptu ve geri geldi. Ardından indirme ve yükleme hızlarımın değiştiğini fark ettim. Modemi kurcalarken de bir şey dikkatimi çekti. Alttaki fotoğrafa göre alabildiğim en yüksek hız kaç? Normalde 12 Mbps download,0.5 Mbps upload hızım vardı. Sanırım fotoğrafta şu an 16 ve 4 olarak görünüyor. Doğru mu onu, öğrenmek istedim. Ayrıca ulaşılabilir hıza nasıl ulaşabilirim?

Evet 4Mbps upload var ve o hızlara ulaşmak için paket değiştirmen lazım.

Geri
Yukarı