Altcoin kazmak için ekran kartı önerisi

GameTech34

Picopat
Daha fazla  
Not: Yazdığım veya yazacağım hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir.
Arkaşlar ETH bitecek diye söylentiler var ben de altcoin kazımına başlamak istiyorum bütçe 13000TL (tüm sistem) aklıma bazı ekran kartları yattı ama aralarında seçim yapamadım sizce hangisini seçmeliyim cevap verirseniz sevinirim.
Ekran kartları:
Axle RX560 çift fanlı (2630TL)
Manli GTX1050 Ti tek fanlı (3050TL)
ASUS ceberius GTX 1050 Ti (3700TL)
Manli GTX1650 tek fanlı (4000TL)
Sizce bunlardan hangilerini almalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyeden çok bu kartların getirilerini hesapladınız mı? Çünkü bu işe girip takip etmenize değecek bir getirisi olmayacak.

Tavsiyeden çok bu kartların getirilerini hesapladınız mı? Çünkü bu işe girip takip etmenize değecek bir getirisi olmayacak.
18-20 ayda kendini amorti ediyor(elektrik dahil) ama eğer etherium biterse ve eth mining yapanlar altcoinlere geçerse altcoinlerin değeri katlanır benim fikrim satmayıp sadece elektrik maaliyetini karşılayacak kadar satıp gelecek için yatırım yapma ama yukarıda yazdığım kartlardan hangileri bu iş için daha iyidir.
Not:Bu yazdıklarım kendi fikirlerimdir yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam bu piyasada söylentilere dayanarak iş yapacaksanız hiç yapmayın daha az zararlı çıkarsınız(ETH bitecek(!)).ekran kartı önerisindede ne kazmak istiyorsanız onu söyleyin ona göre F/P ürünü bakalım.
Not: 6 GB altı ekran kartlarıyla ETH kazamazsınız.

Hocam bu piyasada söylentilere dayanarak iş yapacaksanız hiç yapmayın daha az zararlı çıkarsınız(ETH bitecek(!)).ekran kartı önerisindede ne kazmak istiyorsanız onu söyleyin ona göre F/P ürünü bakalım.
Not: 6 GB altı ekran kartlarıyla ETH kazamazsınız.
Etc veya ravenvoin kazmayı düşünüyorum

Not: Yazdığım veya yazacağım hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir.
Arkaşlar ETH bitecek diye söylentiler var ben de altcoin kazımına başlamak istiyorum bütçe 13000TL (tüm sistem) aklıma bazı ekran kartları yattı ama aralarında seçim yapamadım sizce hangisini seçmeliyim cevap verirseniz sevinirim.
Ekran kartları:
Axle RX560 çift fanlı (2630TL)
Manli GTX1050 Ti tek fanlı (3050TL)
ASUS ceberius GTX 1050 Ti (3700TL)
Manli GTX1650 tek fanlı (4000TL)
Sizce bunlardan hangilerini almalıyım.
Bu işten anlamıyorum ama sağda solda gördüğüm kadarıyla yazdığınız ekran kartlarının hiçbiri ile mining yapan görmedim.

Bu işten anlamıyorum ama sağda solda gördüğüm kadarıyla yazdığınız ekran kartlarının hiçbiri ile mining yapan görmedim.
Bundan 2-3 yıl önce etherum dag boyutu 4gb altı olduğu için rx570 rx560 gtx1050ti çok fazla kullanılıyordu ama dag boyutu 4gb aştığı için bu kartlar ile mining neredeyse imkansız oldu ama altcoinler kazılabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı