Oyun için ekran kartı önerisi

Hocam internette arattığımda birbirleri ile alakası olmayan fiyatlar çıkıyor 0 olsun 2. olsun. Sana zahmet link atabilir misin? İlanlardan veya internetten.

Şu an link atmam pek mumkun degil ama 970bin ozelliklerini sahibkndene girersen cok fazla sonuç bulabilirsin.

Herkese iyi günler. Başlığı bu şekil attım çünkü aşağıya kriter yazacağım.

YouTube'a videolar çekiyorum. Genelde CS:GO, PUBG, GTA 5, FIFA 21, PES 21 ve bu düzeylerde oyunlara level atlamayı düşünüyorum video çekerken ama bu tür oyunlarda 90-150 arası FPS almak istiyorum. Şu an Ryzen 3 3200G işlemci kullanıyorum. Yani Vega 8 var. Fiyat önemli değil. Dediğim oyunlarda dediğim civarda FPS alması gayet yeterli. Fazla üstü FPS almam da önemli değil. Fiyatın artmaması bakımından. NVIDIA tarafından öneriler sunarsanız sevinirim.

GTX 1050 sana iyi gider.

Herkese iyi günler. Başlığı bu şekil attım çünkü aşağıya kriter yazacağım.

YouTube'a videolar çekiyorum. Genelde CS:GO, PUBG, GTA 5, FIFA 21, PES 21 ve bu düzeylerde oyunlara level atlamayı düşünüyorum video çekerken ama bu tür oyunlarda 90-150 arası FPS almak istiyorum. Şu an Ryzen 3 3200G işlemci kullanıyorum. Yani Vega 8 var. Fiyat önemli değil. Dediğim oyunlarda dediğim civarda FPS alması gayet yeterli. Fazla üstü FPS almam da önemli değil. Fiyatın artmaması bakımından. NVIDIA tarafından öneriler sunarsanız sevinirim.

GTX 1650 işinizi görür ya da GTX 1650S ama size tavsiyem GTX 1650S almanız GTX 1650 bayağı geride kalıyor.

Geri
Yukarı