Altılı Masa'nın adayı "Muhtemelen" 4 Şubat'ta açıklanacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mansur Yavaş'ın aday olacağını düşünmüyorum artık ümidim azaldı bir Ekrem İmamoğlu kaldı favori adayım umarım o olur yoksa yine 5 yıl bekleyeceğiz gibi.

Ve bu PYD'yi kesinlikle yok edeceğiz! Bizim güvenliğimiz o teröristler yüzünden tehlike'de! Şu anda Erdoğan, hazırlıklarını yapıyor. Rusya ve Suriye'yle dışişleri bakanlıkları görüştü. Mülteciler gidecek az kaldı. Esad genel af ilan etti. Bunları duymadın mı?

AB, bizi sömürecek! Siz Avrupa Hayranı olmaya devam ederseniz, Almanya'ya göç edip, Almanya'yı daha da kirleteceksiniz! Zaten AB topraklarının bazı kesimi artık AB'yi istemiyor. Siz de istemeyin.
Sadece PYD değil malessef ülkemizde bulunan bir komünist parti daha bunu istiyor.
Ve lütfen "Türkiye'den başka bütün ülkeler kafir, hain ve TÜRK düşmanı ilan etmeyi bırakın. Almanya'yı hiç bir Türk kirletmedi. Kirlettiğini kim söyledi? Fark ettiyseniz AB insanlara destek veriyor. Almanya'da ki Türkler nasıl aşıyı buldu? Destek aldılar. Bizde niye bulunmadı? Almanya'ya giden çoğu insan burada iş destek bulamadı için gidiyor. Esad genel af ilan ettiyse niye mülteciler burada? 2 milyondan fazla vatandaşlık almış Suriyeli var. Bunlar gidecek mi?

Sen hangi birliğe girmek istiyorsun? Arkanda kimse olmasın mı? Diğer ülkelerle düzgün diplomasin olmasın mı?

Ve Yunanistan aynı zamanda İttifak Devletleri içerisinde yer almıştır şu anda.

Sadece PYD değil malessef ülkemizde bulunan bir komünist parti daha bunu istiyor.
Ve lütfen "Türkiye'den başka bütün ülkeler kafir, hain ve TÜRK düşmanı ilan etmeyi bırakın. Almanya'yı hiç bir Türk kirletmedi. Kirlettiğini kim söyledi? Fark ettiyseniz AB insanlara destek veriyor. Almanya'da ki Türkler nasıl aşıyı buldu? Destek aldılar. Bizde niye bulunmadı? Almanya'ya giden çoğu insan burada iş destek bulamadı için gidiyor. Esad genel af ilan ettiyse niye mülteciler burada? 2 milyondan fazla vatandaşlık almış Suriyeli var. Bunlar gidecek mi?

Sen hangi birliğe girmek istiyorsun? Arkanda kimse olmasın mı? Diğer ülkelerle düzgün diplomasin olmasın mı?
Onlar Twitter propagandasıdır. Ve Twitter'ın sicili Damat Ferit Paşa kadar kirlidir. Emin ol.

Şanghay İşbirliği Örgütü ve Tarafsız devletler topluluğu.

Rusya'da hatta çoğu ülkeler (Sömürgeler dahil) ittifak devletlerinde yer almıştır. Sizin çok sevdiğiniz Suriye, Suudi Ameri- pardon Arabistan'da buna dahil.

Rusya şu anda bize yardım eden Sovyet Rusya.

Şangay'da Çin var? Çin Türklere zulüm ediyor.
Bence Çin'e gitmelisin. Bunun için Sincan Uygur bölgesine gitmek için mektup yollayacaksın. Sana izin vericek ve gideceksin. Orada İnsanlar yaşıyor. Toplama Kampları vardır ama S*ykırım yoktur eminim.

Noktalama işaretlerine dikakt edin lütfen. Ne dediğinizi anlayamadım. "Şuan ki Rusya yardım etmiyor, bize yardım eden Sovyet Rusya." demek mi istiyorsunuz?
Şu anki Rusya, Bize Yardım Eden Sovyet Rusya'yı anımsatıyor. Bunu demek istedim.

@CrescentAngel5000 Caniko sen Rusya'nın Ukrayna işgalini ölümüne savunup sonra gelen linçler dolayısıyla ''hata ettik abi yapmayın ben de sizdenim'' diyen eleman değil misin? Bir de gelmiş Atatürkçüyüm diyorsun, Perinçek hayatımın ikinci adamı diyorsun. Hadi rezil etme niyetin varsa da kendini, ileride kıçınla güleceğin mesajlar atma en azından.

Bence Çin'e gitmelisin. Bunun için Sincan Uygur bölgesine gitmek için mektup yollayacaksın. Sana izin vericek ve gideceksin. Orada İnsanlar yaşıyor. Toplama Kampları vardır ama S*ykırım yoktur eminim.

Şu anki Rusya, Bize Yardım Eden Sovyet Rusya'yı anımsatıyor. Bunu demek istedim.
Soykırım var! Sen ne hakla yok dersin? Sen git oraya!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@CrescentAngel5000 Caniko sen Rusya'nın Ukrayna işgalini ölümüne savunup sonra gelen linçler dolayısıyla ''hata ettik abi yapmayın ben de sizdenim'' diyen eleman değil misin? Bir de gelmiş Atatürkçüyüm diyorsun, Perinçek hayatımın ikinci adamı diyorsun. Hadi rezil etme niyetin varsa da kendini, ileride kıçınla güleceğin mesajlar atma en azından.
Ben şuan da gülüyorum usta.😂😂😂

@CrescentAngel5000 Caniko sen Rusya'nın Ukrayna işgalini ölümüne savunup sonra gelen linçler dolayısıyla "hata ettik abi yapmayın ben de sizdenim" diyen eleman değil misin? Bir de gelmiş Atatürkçüyüm diyorsun, Perinçek hayatımın ikinci adamı diyorsun. Hadi rezil etme niyetin varsa da kendini, ileride kıçınla güleceğin mesajlar atma en azından.

Yok gülmem. Ben gerçekleri anlatıyorum. Aynı zamanda linç'e rağmen pes etmedim. Ben 2021'den beri sizden değilim. Bu olay geçmişte kaldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı