Altılı Masa'nın adayı "Muhtemelen" 4 Şubat'ta açıklanacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin bana "3. Kez Mezuna Kalman dileğiyle" demen bunu dedirtti. Bu bir kesinlikle hakarettir.

Böyle sözle konuşan insanla asla tartışmam.
Peki öyleyse sana hakaret ettiğim için özür dilerim. Ben sadece gerçekleri söylemek istedim. Siz niye benim söylediklerime cevap veremediniz? Sadece bunun cevabını istiyorum. Haksız olduğunuz için mi?

Ben Tamam abi demedim. Ben paşa gibi lafları soktum. Siz de bu sözü biliyorsunuz. Bu pes etme roleplay'i, siz bana karşı linci bitirmeniz içindi. Siz de ya benim tarafına geçmelisiniz ya da sizin sevdiğiniz bir üyeyi artık göremeyeceksiniz. O da ArgonPlatinum.
Senin harbiden psikolojik sıkıntıların var psikiyatriste görün derim.

Peki öyleyse sana hakaret ettiğim için özür dilerim. Ben sadece gerçekleri söylemek istedim. Siz niye benim söylediklerime cevap veremediniz? Sadece bunun cevabını istiyorum. Haksız olduğunuz için mi?
Benim konuşma bozukluğum var. Dil gelişim geriliği. Eğer bu olmasaydı, sana paşa paşa kanıt gösterirdim. Ayrıca her Wikipedia'daki bilgiler doğru değil. Sadece ben de gerçekleri söylemek istedim. Anlaşılan Ying Yang gibiyiz.

Senin harbiden psikolojik sıkıntıların var psikiyatriste görün derim.
Düzeltebilecek psikiyatrist yok ülkede.

Benim konuşma bozukluğum var. Dil gelişim geriliği. Eğer bu olmasaydı, sana paşa paşa kanıt gösterirdim. Ayrıca her Wikipedia'daki bilgiler doğru değil. Sadece ben de gerçekleri söylemek istedim. Anlaşılan Ying Yang gibiyiz.
Kim dedi sana Wikipedia'dan okuduğumu :)

Arkadaşlar konuya biraz göz atayım dedim, tartışma mesajlarınızın arasında konuyu zor buldum desem yalan olmaz. Bu tartışmayı forumda yapmanız hoş olmamış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı