Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti

darth_turko

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği öğrencisi
Ne denir bilmiyorum vallahi, sabah aldım haberini. Motoru öyle güzel anlatan, öyle güzel sevdiren bir insandı ki. O kadar dobra bir insandı ki :(

Kalbim küt küt atıyor yeminle, korktum galiba öldü diye. Diyecek çok bir şey yok, Allah ailesine ve ekip arkadaşlarına sabır versin.
Gerçekten biz böyle üzülüyorsak, takipçileri bu kadar üzülüyorsa yakınları ne kadar üzülür bilemedim.

Kötü Abi ya gerçekten kötü, çok üzüyor insanı böyle birinin ölmesi. Tanımadığım etmediğim hayatımda tek bir kez canlı canlıya görmediğim adamın beni bu kadar üzmesi şaşırttı aynı zamanda beni. Meğer çok seviyormuşum Barkın Abiyi.

Lütfen katlabilenler cenazesine katılsın, o koca adamı yalnız bırakmayalım son gününde. Cidden hepimizin abisi olmuşsun, farkına varamamışız.

250720170933286789314_2-41.jpg

Köprüde kavga eden o 2 tane it oğlu itin ölmesi gerekirken Barkın Abinin ölmesi cidden sinirlerini bozuyor adamın. 2 tane, toplasan yarım insan etmeyecek itler yüzünden gitti koskoca Barkın Abi.

Maalesef doğru arkadaşlar, dağ gibi adam gitti 2 itin kavgası uğruna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Barkın abi sayesinde çoğu motorcu ölmekten kurtuldu. Neden? Biz motor sevdalılarını bilinçlendirdi. Ekipman giymemiz ve eğer durumumuz varsa eğitim almamız konusunda bize hep öğütler verdi. Belki sürüş tarzı çok da sakin değildi ama çoğu motorcunun da hayatını kurtardı. Bu arada şuna da değinmek istiyorum. Trafikte motorlular için kamyon ve sığır "arabacılar" kadar yayalar da çok büyük bir tehdit. Lütfen yoldan karşı geçmeye çalışırken motorlulara da dikkat edelim. Kazasız günler dilerim...

Arkadaşlar yarın ikindi vakti Çengelköy mezarlığında defni gerçekleştirilecek. Technopat Ailsinden imkanı olan herkesi bekliyorum. Böyle kalifiye insanları yalnız bırakmak olmaz.

Sabah abim paylaşmış, görünce genç yaşta ve talihsiz bir kaza ile vefat etmesine çok üzüldüm.

Öncesinde TV'de izlerdim, sonra YouTube toplantılarından birinde tanışmıştık. Çok güler yüzlü, çevresine mutluluk veren bir insandı. Ailesine ve sevdiklerine olduğu kadar sevenlerine de başsağlığı dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı