Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti

Daha dün K5 videosunu izlerken anlatımına gülüyordum. Babuş o iki şerefsiz yüzünden ölmek zorunda mıydın ya. Daha dün altınlı gece yaklaştı diye sevinmiştim babuş. Motosiklet alemi yetim kaldı. Sen gittin ya babuş, daha dün çok havalı gözüken motora bile şimdi bakmak gelmiyor içimden. Topğrağın bol olsun.

Saat 02.00 sıralarında meydana gelen kazada emlak danışmanı ve broker Buğra Erdem, eşiyle birlikte 34 FV 8512 plakalı otomobiliyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Anadolu yönüne giderken köprü girişine gelmeden otomobilini durdurdu.

İddiaya göre; otomobili durdurup, dörtlüleri yaktı eşiyle tartışmaya başladı. Daha sonra öfkeli bir şekilde aşağı indi. Karşı şeride geçti.
Bu sırada Avrupa çıkışı istikametine ilerleyen Barkın Bayoğlu, kullandığı 34 UR 8430 plakalı motosiklet ile hızla Erdem'e çarptı. Erdem olay yerinde öldü. Çarpmanın etkisiyle savrulan ve ağır yaralanan Bayoğlu hemen Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Tüm motosiklet camiasının başı sağ olsun.
Allah'tan rahmet diliyoruz, mekanın cennet olsun ağabey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saat 02.00 sıralarında meydana gelen kazada emlak danışmanı ve broker Buğra Erdem, eşiyle birlikte 34 FV 8512 plakalı otomobiliyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Anadolu yönüne giderken köprü girişine gelmeden otomobilini durdurdu.

İddiaya göre; otomobili durdurup, dörtlüleri yaktı eşiyle tartışmaya başladı. Daha sonra öfkeli bir şekilde aşağı indi. Karşı şeride geçti.
Bu sırada Avrupa çıkışı istikametine ilerleyen Barkın Bayoğlu, kullandığı 34 UR 8430 plakalı motosiklet ile hızla Erdem'e çarptı. Erdem olay yerinde öldü. Çarpmanın etkisiyle savrulan ve ağır yaralanan Bayoğlu hemen Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Tüm motorsiklet camisasının başı sağ olsun.
Allah tan rahmet diliyoruz, mekanın cennet olsun ağabey.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanın inanası gelmiyor. Ölümlü dünya böyle bir şey. Beklenmedik anda buluyor ölüm. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

TÜM MOTORSİKLER CAMİSASININ BAŞI SAĞOLSUN
ALLAH TAN RAHMET DİLİYORUZ MEKANIN CENNET OLSUN AĞABEY​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazen kelimeler yetmez, konuştukça ağlıyacak gibi olursunuz, güle güle "ALTIN KALPLİ ADAM" Allah rahmet eylesin. Dakika 15:00'dan itibaren izlemenizi öneririm :cry:

Hala bile inanamıyorum. Her düşündüğüm de içim parçalanıyor. Kafayı yemek üzereyim. Allah rahmet eylesin çok değerli adamdı. Sabah 8'de eski ZX-10R videosunu izliyordum sağda bir yerde Altın Elbiseli Adam öldü diye bir video vardı inanmadım başta sonra saat 11'e kadar araştırma yaptım sonra istemesem dahi kabullenmek zorunda kaldım. Allah rahmet eylesin motosiklet camiasına çok şey kattı. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı