Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti

Arkadaşlar az önce Barodi'nin videosunu gördüm. Orada Barkın ağabeyin ölüm nedeni olarak boynu kırılmış demişti. Gerçekten çok üzüldüm ya sanki çok yakın bir akrabamı kaybetmiş gibi oldum. Allah akrabalarına, yakınlarına ve biz sevenlerine sabır versin, mekanı cennet olsun :/ Bu arada Barodi'nin olayla ilgili videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neredeyse her videosunu izledim, izlemeyenler için söylüyorum, YouTube bile videolarını bu kadar iyi ve dolu dolu hazırlamıyor. Vaktiniz varsa kesinlikle izleyin. Çok üzüldüm haberini gördüğümde, mekanı cennet olsun.

Çoğu YouTuber'ın aksine kolay yolu seçerek oyun videosu çekmedi, saçma sapan konularla clickbait videolar yayınlamadı, teknoloji kanalı adı altında şaka videoları hazırlamadı. YouTube işinde kazandığı her kuruşun helal olduğunu düşünüyorum, Allah ailesine sabır versin, hiç tanışma fırsatım olmasa da çok iyi adamdı.

Hepimizi çok üzdü. Her konuda hak vermessemde fikirlerine ve farklı karakterine hayrandım. Onun kadar motosiklet hakkında bilgisi olan Türkiyede ikinci kişi varmı bilmiyorum. Insanin aklına gelmiyor gencecik yasinda vefat edeceği ama ölümün ne zaman geleceği belli değil Allah mekanını cennet eylesin.

Koca bir nesile motosiklet tutkusunu aşıladı. Başımız sağolsun.
FB_IMG_1501004679552.jpg

Ben yarın gidiyorum arkadaşlar kesin olarak, yolu düşen gelmek isteyen olursa kendilerini seve seve alabilirim yol üzerinden.
Zaten yeterince seveni gelecek ancak yinede gitmeden duramayacağım gibi.

Az önce geçtim köprüden, Anadolu yönünde. Kaza tahminen buralarda gerçekleşmiştir, tam bilgim yok ancak bu kadrajın içerisinde bir yerlerde olduğu kesin. Gece de trafik olsa belkide olmayacaktı o kaza.

Arabadan inip karşı şerit bariyerlerine doğru yürüyen ve motor çarpması sonucu ölen o gereksiz arkadaşımız nereye gidiyordu onu da sordum kendime ama cevabını bulamadım. Her sinirlenen yola atlıyor anasını satayım. Bosna Bulvarı bağlantı noktası burası.

0d70acd3-4e87-484b-b1fd-4c033c5edaeb.jpg

Ben yarın gidiyorum arkadaşlar kesin olarak, yolu düşen gelmek isteyen olursa kendilerini seve seve alabilirim yol üzerinden.
Zaten yeterince seveni gelecek ancak yinede gitmeden duramayacağım gibi.

Az önce geçtim köprüden, Anadolu yönünde. Kaza tahminen buralarda gerçekleşmiştir, tam bilgim yok ancak bu kadrajın içerisinde bir yerlerde olduğu kesin. Gece de trafik olsa belkide olmayacaktı o kaza.

Arabadan inip karşı şerit bariyerlerine doğru yürüyen ve motor çarpması sonucu ölen o gereksiz arkadaşımız nereye gidiyordu onu da sordum kendime ama cevabını bulamadım. Her sinirlenen yola atlıyor anasını satayım. Bosna Bulvarı bağlantı noktası burası.

Eki Görüntüle 250393
Uzakta olmasam ve gelebilecek durumum olsa seve seve gelirdim. Bir de benim için bir Fatiha okur musunuz? Mekanın cennet olsun ŞEF...

Yeni konular

Geri
Yukarı