Altyapı başvurusu nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Volkan S

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni aldığımız evin kapı numarası 10 ve altyapı sorgulamasında altyapı gözükmüyor. No: 11 de de gözükmüyor ama no:12 de gözüküyor. Sokakta direkte internet kutusundan var. Zamanında yapıldığında altyapıya geçirilmemiş sanırım bina. Şimdi sorum şu Türk Telekom' da bu binanın altyapısı gözükmesi için başvuru nasıl yapılır ve bu süreç ne kadar sürer? Teşekkürler. İyi günler.

Türk Telekom pişmanlıktır gidin TurkNet'e.
Turknet Müşteri Hizmetlerine Forumdan Yeni Konu Açarak ulaşabilirmişim Konu seçme yerine turknet yaz yeter ben Telekomluyum pişmanım

Türk Telekom pişmanlıktır gidin TurkNet'e.
Hocam bulunduğum yerde TürkNet'in kendi altyapısı yok. Küçük bir ilçe burası. O yüzden TT bağlantıyı yapsın onun altyapısını kullanarak TürkNet'ten interneti alırız.

Hocam bulunduğum yerde TurkNet'in kendi altyapısı yok. Küçük bir ilçe burası. O yüzden TT bağlantıyı yapsın onun altyapısını kullanarak TurkNet'ten interneti alırız.

TurkNet'e yazın bizim buradada yoktu döşediler altyapı.

Tam aradığın:

TurkNet'e yazın bizim buradada yoktu döşediler altyapı.
Hocam siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum. Benim bulunduğum yer il merkezi olan Manisa' ya 200 km uzakta dağların arasında bir tek benim başvurum ile kendi altyapısını döşeyeceğini sanmıyorum.
Tam aradığın:

@Dümdüz Çok teşekkür ederim. İyi günler. Bu şekilde deneyeceğim. İyi sosyaller herkese.
@Dümdüz Hocam rehberinizdeki maillerin hepsine göndereyim mi yoksa bir kaç tanesi yeterli mi?
@Dümdüz Hocam son olarak mail olarak direkt yazayım mı yoksa dilekçe gibi hazırlayıp imzalayıp göndersem daha mı iyi olur?

Son düzenleme:
Hocam siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum. Benim bulunduğum yer il merkezi olan Manisa' ya 200 km uzakta dağların arasında bir tek benim başvurum ile kendi altyapısını döşeyeceğini sanmıyorum.

@Dümdüz Çok teşekkür ederim. İyi günler. Bu şekilde deneyeceğim. İyi sosyaller herkese.
@Dümdüz Hocam rehberinizdeki maillerin hepsine göndereyim mi yoksa bir kaç tanesi yeterli mi?
@Dümdüz Hocam son olarak mail olarak direkt yazayım mı yoksa dilekçe gibi hazırlayıp imzalayıp göndersem daha mı iyi olur?
Hepsine gönder.

Hangi talepte bulunacağına karar ver ama, konuda onu da anlatmıştım. Altyapı bilgi güncellemesi mi, altyapı isteği mi ona göre.

Tamamdır hocam.
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı