Altyapı için nereye başvurulur?

Uğurcan Mutlu

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
elektrik teknikeri,elektronik teknikeri
Mahalede ve sokaksa herkes sabit internet kullanıyor bende Superbox Türk Telekom'u aradım ama altyapı yok diyorlar hangi kurum ve kuruluşa başvuru yapmam gerekiyor 2 senedir sokakda altyapı çalışması var.

Türk Telekom'un altyapısı yoksa büyük bir ihtimal başka firmanında yoktur. Yinede diğer firmalara sorabilirsiniz. Mahalledekilerle birlikte Turk Telekom'a altyapı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sorunumu çozdüm yarın Türk Telekom'a gidip ev telefonu alacağım 3 4 güne bağlıyorlar ondan sonra TurkNet'e gidip internet alacağım. Sorunu böyle çözen insanlar olmuş.

En net bilgiyi, en yakın ilçe müdürlüğüne bulunan altyapı planlama ve erişim biriminden alabilirsiniz.

Israrla bu birimden birileriyle görüşmek istediğini belirtim. Durumu anlatın. En hızlı yolu bu.

Orada değillerse (pandemi vs. yüzünden olabilir) çözüm masasına durumu anlatıp, dilekçe verin. Dilekçe için takip numarası alın. Belirli aralıkla arayıp bilgi alırsınız.

En net bilgiyi, en yakın ilçe müdürlüğüne bulunan altyapı planlama ve erişim biriminden alabilirsiniz.

Israrla bu birimden birileriyle görüşmek istediğini belirtim. Durumu anlatın. En hızlı yolu bu.

Orada değillerse (pandemi vs. yüzünden olabilir) çözüm masasına durumu anlatıp, dilekçe verin. Dilekçe için takip numarası alın. Belirli aralıkla arayıp bilgi alırsınız.

Pandemiden dolayı fazla evden çıkmamaya özen gösteriyorum malum evde yaşlı insanlar var ama pazartesi bölge müdürlüğüne gideceğim.

@Uğurcan Mutlu bu işlemler maalesef bu şekilde yürüyor. Dilekçe, faks gibi saçma şeylerle 2021 yılında uğraşıyoruz.

Oysa e-Devlet üzerinden yapılabilir hale gelmesi lazım veya ilgili firmanın sitesinden yapılabilir olmalı...

Çok haklısınız bu dönemde hem de böyle kolaylıklar daha iyi olur
Neyse internet bağlanma işini çözersem buraya yazarım iyi forumlar.

Geri
Yukarı