Altyapı Kablolarını Kazı Esnasında Kestiler

Slmnbrknk

Hectopat
Daha fazla  
Dün birkaç kazıcı, sokakta kanalizasyondan dolayı kazı yapmaya geldiler. Bu sırada evimin altyapı kablolarını kesmişler sanıyorum. Dünden beri evime internet gelmiyor. TürkNet'i aradığım zaman ise, hiçbir şey yapamayız diyorlar. Ben bu insanların sorumsuzluk ve aptallığıyla uğraşmak zorunda mıyım ya(!) Evimin altyapısını nasıl yeniletebilirim? Kazı için gelenleri İSKİ'ye şikayet ettim. Fakat altyapım hakkında, Türknet müşteri hizmetlerine uzun uğraşlar sonucunda ulaştım. Fakat onlar da Türktelekom'u arayın dedi. Onları aradığım zaman ise, Türktelekom internetine aboneliğim bulunmadığı için bir şey yapamadıklarını söylediler. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sizin evinizin mi? İllaki komşularınızdan da giden olmuştur. Onlar arayıcılığıyla müraacat ettirin.Gelip düzeltecektir türk telekom.

A
Sadece sizin evinizin mi? İllaki komşularınızdan da giden olmuştur. Onlar arayıcılığıyla müraacat ettirin.Gelip düzeltecektir türk telekom.
Alt komşum türktelekom kullanıyor. Aynı sorun onda da varmış. Dün aramışlar, bu gün geleceklerini belirtmişler fakat gelmemişler. Tekrardan arayacağını belirtti bana. Tek türktelekom kullanan komşum o. O da olmasa, TürkNet'in bu müşteri hizmetleriyle işim çok uzun olcaktı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı