Altyapı konusunda Millenicom mu doğru söylüyor Turkcell mi?

AceTeq

Megapat
Yer
Başkent
Millenicom WhatsApp müşteri hizmetlerinde aldığım bilgiye göre, Millenicom Turkcell altyapısı üzerinden hizmet verdiği üzereydi lakin az önce gelen Turkcell yetkili satış danışmanı böyle bir paylaşımın olmadığını iddia ediyor. Birbirleriyle çelişiyorlar, kim doğruyu söylüyor?

Millenicom WhatsApp müşteri hizmetlerinde aldığım bilgiye göre, Millenicom Turkcell altyapısı üzerinden hizmet verdiği üzereydi lakin az önce gelen Turkcell yetkili satış danışmanı böyle bir paylaşımın olmadığını iddia ediyor. Birbirleriyle çelişiyorlar, kim doğruyu söylüyor?
Millenicom diye biliyorum. Ayrıca fake rehber olayı güzelmiş.

Millenicom diye biliyorum. Ayrıca fake rehber olayı güzelmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biyerimden element uydurmadım endless kuzenim olur karşı dairede oturuyor ona da geldi aynı adam.

Durduk yerde ikisinin de abonesi değilken neden birbirine kırdırayım.

Sana bir tavsiye vereyim dostum bilgin olmayan bir konuda boş konuşma.

Turkcell satış danışmanı tabii ki diğer firmayı seçmenizi istemez. Kendi firmasına müşteri çekmek ister.
Millenicom, Superonline altyapısı üzerinden de hizmet verir. Görselde kırmızı ile işaretlediğim kısımda görülüyor. Yerel altyapı dediği de bildiğimiz TT altyapısı zaten.

Dosya Ekleri

• 20211126_212930.jpg
    20211126_212930.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı