Altyapı nasıl düzeltilir?

Redemptionxdd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600
ASUS TUF B450 Pro II
ASUS DUAL RX 6500XT
corsair dominator platinum (2x8gb) 3200mhz
CORSAIR TX650M 650W 80+ Gold Yarı Modüler
SNOWMAN X6 RAİNBOW KULE TİPİ SOĞUTUCU
GAMEFORCE Xmesh Mini 4x120mm A-rgb Usb 3.0 Microatx
Meslek
Öğrenci
Merhaba bayanlar. Ben Denızlı'de okurken oturdugum evde 24 Mbps 5 up vardı, köye geldım sımdı lıse bıttıgı için. Köydeki internet hem çok kötü hem 87 TL para verılıyor. 12 Mbps yerı geldıgınde 7-8
Upload ise omrum bu köyde geçti ama bır turlu upload 1 görmedı hep 0.80 oturdugum. Evde altyapı yokmus. Alt yapıyı nasıl halletırebılırım?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    87,8 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bayanlar. Ben Denızlı'de okurken oturdugum evde 24 Mbps 5 up vardı, köye geldım sımdı lıse bıttıgı için. Köydeki internet hem çok kötü hem 87 TL para verılıyor. 12 Mbps yerı geldıgınde 7-8
Upload ise omrum bu köyde geçti ama bır turlu upload 1 görmedı hep 0.80 oturdugum. Evde altyapı yokmus. Alt yapıyı nasıl halletırebılırım?

Hocam yeniden altyapı çekilcek köyde bu sorunu çeken başkaları da varsa dilekçe yazın toplu bir şekilde ama daha kolayı eğer durumunuz varsa super box Wi-Fi'lere bakın.
Müşteri hizmetleriyle görüşüp kayıt açtırman lazım diye biliyorum ama herhangi bir etkisinin olacağını sanmıyorum. Kendi kafalarına eser altyapı yenilemek isterseler diye bekliceksin.

Benim kuzenim gilin orasıda köy ve orada da altyapı yok toplu bir şekilde dilekçe yazıp müşteri hizmetlerini aramışlardı çoğunluk olunca gelip baktılar.

Altyapı sahibi şirket ile görüşüp talebini iletmen lazım. Takmayacakları için Cimer'e dilekçe bırak mağdur olduğunu söyle.

Kepçe, kürek, ISS sağlayıcısı, fiber kablolar bunlar elinde varsa kendin düzeltebilirsin eğer yok diyorsan ISS sağlayıcına dilekçe yazacaksın onlar gelip çekecek.

Eyw reis telefonum bozuk tabletten yazmaya çalışıyorum kasiyo o da yaşamamıştım
???

Müşteri hizmetleriyle görüşüp kayıt açtırman lazım diye biliyorum ama herhangi bir etkisinin olacağını sanmıyorum. Kendi kafalarına eser altyapı yenilemek isterseler diye bekliceksin.
Merhaba bayanlar mı?
Reis yazamadım geriye de duzeltemedim orayi bos verin 😅
Hocam yeniden altyapı çekilcek köyde bu sorunu çeken başkaları da varsa dilekçe yazın toplu bir şekilde ama daha kolayı eğer durumunuz varsa super box Wi-Fi'lere bakın.

Benim kuzenim gilin orasıda köy ve orada da altyapı yok toplu bir şekilde dilekçe yazıp müşteri hizmetlerini aramışlardı çoğunluk olunca gelip baktılar.
Reis mahalleden başkaları cikmaz ya ben sinir olmaya başladım artik 3 kisi bağlanınca internete hem hiz düşüyor hem ping çıkıyor

Son düzenleme:
Eyvallah reis telefonum bozuk tabletten yazmaya çalışıyorum kasiyor o da yaşamamıştım.

Reis yazamadım geriye de duzeltemedim orayi bos verin 😅

Reis mahalleden başkaları cikmaz ya ben sinir olmaya başladım artik 3 kisi bağlanınca internete hem hiz düşüyor hem ping çıkıyor.

Hocam o zaman mecburi paraya kıyacaksınız Superbox alacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı