Altyapı nasıl getirilir?

pcdenanlamam

Hectopat
Oturduğum yer cadde üstü işlek bir yer dükkanlar falan var dibimizdeki binada altyapı olmasına rağmen bizimkinde yok. Ev sahibi kıl bir tip internet gelecek başvuru yaptık diyor ama 2 ay geçti oyalıyor sanırım. Demem o ki başvuru yapılıp yapılmadığını öğrenebilir miyim? Ya da ben bir şekilde başvursam işe yarar mı?

Oturduğum yer cadde üstü işlek bir yer dükkanlar falan var dibimizdeki binada altyapı olmasına rağmen bizimkinde yok. Ev sahibi kıl bir tip internet gelecek başvuru yaptık diyor ama 2 ay geçti oyalıyor sanırım. Demem o ki başvuru yapılıp yapılmadığını öğrenebilir miyim? Ya da ben bir şekilde başvursam işe yarar mı?

Kiracı olarak sizin başvuru yapmanızda fayda var. Benim bulunduğum binada altyapı yoktu. Kendim internet başvurusunda bulundum Türk Telekom'a. Yaklaşık 8 ayda getirdiler.

Muhtemelen vardır internetten sorgu yaptıysan yok görünebilir bizde de yok görünüyordu. Telekom'u ara gelip bakıp test etsinler sağlıklı bilgi verirler. 2 yıl diyebilirler ama 1 günde gelip yaptılar. Olmaması imkansız işlek yerdeysen.

Muhtemelen vardır internetten sorgu yaptıysan yok görünebilir bizde de yok görünüyordu. Telekom'u ara gelip bakıp test etsinler sağlıklı bilgi verirler. 2 yıl diyebilirler ama 1 günde gelip yaptılar. Olmaması imkansız işlek yerdeysen.

Maalesef bazen kolpa bilgi verebiliyorlar Millenicom 200Mbps verebiliyoruz dediler bağlatma gününde altyapı yokmuş dediler iptal ettiler :D

CİMER üzerinden BTK'ya durumu açıklayıcı bir şikayet yazın.
Onlarda bölgenizde uygun olan hangi ISS varsa ona iletecekler.
Apartman sakinlerinin tamamından başvuru alma diye bir şey yok.
Ben pandemi döneminde tek başıma İstanbul Kasımpaşa semtine fiber getirdim.
Durumunuzu açıklayıcı bir dille ifade ettikten sonra yapılamayacak bir şey yok.

1 sene önce de TurkNet'e GigaFiber başvurusu yaptım. Geçen hafta apartmana kutu konuldu. Baktım semtte bir tek bizim apartmanda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı