Altyapı olmasına rağmen altyapı gözükmüyor

Teşekkürler hocam. Netspeed mi TurkNet mi önerirsiniz?

Zaten devam etmekte olan bir internetim var, yani portum var. Sözleşme bitmeden geçmeyi düşünüyorum.

Şu an benim de kullandığım bir internet var. Binada VDSL kullanılabilirken altyapı yok deniyor bana. Ondan sormuştum.

Fiber yok, VDSL var. Böyle diyeni de gördüm, TurkNet'i öveni de. Anlayamadım gitti :)

Ben ne zaman sorun yaşasam Türk Telekom'a suç attıkları için bıktım artık. Her sağlayıcıda sorun çıkar bu yüzden sadece benim yorumuma kulak asmayın. Diğer sağlayıcılarda çok daha fazla sorun olabilir .

Aynı şekilde bulunduğunuz bölge de etken.

Şu an benim de kullandığım bir internet var. Binada VDSL kullanılabilirken altyapı yok deniyor bana. Ondan sormuştum.
Galiba aynı problemi yaşıyoruz. Benim taahhütnamemin bitmesine bir ay kaldı. Geçiş yapmak için altyapı sorguladığımda boş port yok diyor. Kendi kullandığım portu başka sağlayıcıya aktaracağım anladığım kadarıyla.

Ben ne zaman sorun yaşasam Türk Telekom'a suç attıkları için bıktım artık. Her sağlayıcıda sorun çıkar bu yüzden sadece benim yorumuma kulak asmayın. Diğer sağlayıcılarda çok daha fazla sorun olabilir .

Aynı şekilde bulunduğunuz bölge de etken.
Teşekkürler hocam.

Aralık ayının sonunda TT ile sözleşme bitiyor. 15 gün öncesinden nasıl geçiş yapabilirim? Cayma bedeli tarzı bir şey olmaz değil mi?
Son aya girdiğiniz için cayma bedeli çıkacağını sanmıyorum çıksada fazla bir ücret çıkmaz çünkü bende 15 gün kala geçtim bir cayma bedeli çıkmadı emin olmak için müşteri hizmetlerini aramakta fayda var tabii ki.

Son aya girdiğiniz için cayma bedeli çıkacağını sanmıyorum çıksada fazla bir ücret çıkmaz çünkü bende 15 gün kala geçtim bir cayma bedeli çıkmadı emin olmak için müşteri hizmetlerini aramakta fayda var tabii ki.
Teşekkür ederim, siz Netspeed ya da Türknet'ten hangisini önerirsiniz? VDSL altyapım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı