Altyapı Talebi

Gerome

Kilopat
Merhabalar. Kardeşimin yeni taşındığı binaya altyapı sağlanması için Türk Telekom'u aradım. Çıkan temsilci bana her şeyi olağan bir şekilde anlattı. Hat çekme süresinin 24 aya kadar uzayabildiğini söylediğinde bile şaşırmadım. Her şey güzel giderken, aramanın başında pandemi sebebiyle altyapı talebi dahil her şeyi mobilden arayarak halledebileceğimi söyleyen temsilci, aramanın sonunda bana farklı firma tercih edeceğimi söylediğimde müdürlüğe gitmem gerektiğini ya da tercih ettiğim firmanın benim için başvurması gerektiğini söyledi. Bu firmayla nasıl rekabet edebilirsin şimdi? DSL altyapısının bu firmanın elinde olması beni cidden sinir etmeye başladı. 3 metreye kablo çekebilmek bu kadar zor olmamalı. Türknet'e geçip kurtulduğum Türk Telekom bir yolunu bulup yine yoluma taş koymayı becerebiliyor.

Merhabalar. Kardeşimin yeni taşındığı binaya altyapı sağlanması için Türk Telekom'u aradım. Çıkan temsilci bana her şeyi olağan bir şekilde anlattı. Hat çekme süresinin 24 aya kadar uzayabildiğini söylediğinde bile şaşırmadım. Her şey güzel giderken, aramanın başında pandemi sebebiyle altyapı talebi dahil her şeyi mobilden arayarak halledebileceğimi söyleyen temsilci, aramanın sonunda bana farklı firma tercih edeceğimi söylediğimde müdürlüğe gitmem gerektiğini ya da tercih ettiğim firmanın benim için başvurması gerektiğini söyledi. Bu firmayla nasıl rekabet edebilirsin şimdi? DSL altyapısının bu firmanın elinde olması beni cidden sinir etmeye başladı. 3 metreye kablo çekebilmek bu kadar zor olmamalı. TurkNet'e geçip kurtulduğum Türk Telekom bir yolunu bulup yine yoluma taş koymayı becerebiliyor.

TurkNet'te iyisinizdir neden altyapı istediniz ki?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı