Türk Telekom altyapı başvurusu

Evet.
Zaten hocam evime tt ekibi geldi hız ölçümü yaptı maksimum alacağım hıza 54 dedi ama sen bunu alırsan kopma yaşarsın dedi 35 kullanırsan stabil olur dedi.
Aslında yeni santrale geçirip geçirmediklerini öğrenmek için hat değerlerini istemiştim. Bazenleri altyapı bilgisini geç güncelliyorlar.

Maile yeni santral geçiş talebi altında yazabilirsin ama yerinde olsam pek umutlu olmazdım.

Aslında yeni santrale geçirip geçirmediklerini öğrenmek için hat değerlerini istemiştim. Bazenleri altyapı bilgisini geç güncelliyorlar.

Maile yeni santral geçiş talebi altında yazabilirsin ama yerinde olsam pek umutlu olmazdım.
Santral nasıl bir şey oluyor ki? O türk telekom kapaklarının olduğu yerde var mıdır?

Sadece taksim no değişik ise iş kolay, maili gönderin bir bakalım, olmadı şubeye gidersiniz.

Hocam ben 12 yıllık VDSL isteğini maile yazdım da 2 haftada getirdiler.

Hocam selam 7 yıldır adresimde ADSL 16 MB kullanıyorum aramadıgım Türk Telekom mu BTK mı şikayet mi dersin bir türlü VDSL geçiş yapamadım yaptırtmadılar az önce senin actıgın konudaki mail listesine mail attım senin anlattıgın gibi sorun var yan ve karşı komşularımda altyapı VDSL var ama ben kendi adresime sorgulayınca altyapı yok gözüküyor mail attım bakalım ne yanıt verecekler.

Hocam aklıma şey takıldı eğer fiber isteğinde bulunsam olma ihtimali çok mu düşük?

Yeni konular

Geri
Yukarı