Altyapı var ama internette sorgulatınca gözükmüyor

WH SUPERMAN

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce alt yapım 17 Mbps'ydi 2 hafta öncesine kadar da tekrar sorguladım 66 Mbps oldu Türk Telekom'u aradım 66 Mbps doğrudur dedi galiba altyapı çalışması oldu ve iyileştirildi dedi her şey normal şuana kadar. Bugün yine sorgulattım internetimi internetteki sitelerden bu seferde altyapı bilgisi bulunamadı hatası aldım ama internete girebiliyorum normal şekilde ama ama sorgulatınca alttaki hatayı alıyorum. Ne yapmam gerek bir şey olur mu?
Uyarı.
25001142 - sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi. [Kaynak : TT XDSL Api]

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'te moderatörüm ben. Eğer ihtiyacın olursa yazabilirsin.
İlçe Türk Telekom müdürlüğüne git fakat başka bir sağlayıcıya geçeceksen sakın bahsetme. Sadece sistemden tanımlamaları gerekiyor. Artık Türk Telekom başka ISS adı duyunca yapmıyor ilgilenmiyor.

TurkNet'te moderatörüm ben. Eğer ihtiyacın olursa yazabilirsin.
İlçe Türk Telekom müdürlüğüne git fakat başka bir sağlayıcıya geçeceksen sakın bahsetme. Sadece sistemden tanımlamaları gerekiyor. Artık Türk Telekom başka ISS adı duyunca yapmıyor ilgilenmiyor.

Merhaba konu üzerinden 2 yıl geçmiş ama yardıma ihtiyacım var şu anda Türk Telekom'un ADSL internetini kullanıyorum Millenicom sitesinden altyapı/boş port yok yazıyor Vodafone ve TurkNet sitesinde altyapı yok diyor ama GIBIRNet sitesinde VDSL2 var boş port yok diyor Kablonet sitesinde VDSL var port ile ilgili bir şey söylemiyor TT nüşteri hizmetlerini aradığımda ise soruma cevap bulamıyorum asla düzgün bir cevap vermiyor ne yapabilirim?

Geri
Yukarı