Altyapı yoksa ne yapılmalı?

bedozk65

Hectopat
Yer
arkanda
Daha fazla  
Meslek
boş işler müdürü
Arkadaşlar Başakşehir/Güvercintepe'de oturuyorum ev interneti başvurusu yaptım altyapı yok dediler. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Başakşehir/Güvercintepe'de oturuyorum ev interneti başvurusu yaptım altyapı yok dediler. Ne yapmam lazım?
İmza toplayıp başvurabilirsiniz fakat bu işlemler çok uzun sürüyor. Onun yerine @enes.wtp nickli dostumun dediği gibi SuperBox alınabilir.
Düzenleme: Dikkatsizlikten tam okumamışım konuyu, başvuru yapmışsınız zaten.
2. bir düzenleme: Bu sefer dikkatli okudum da başvuru yaparken altyapı yok denmiş. Bu yüzden dediğim gibi imza toplanabilir.

Superbox kullanıyorum burada da altyapı yok ancak tavsiyem kotalı paket alın bulunduğunuz yerdeki en yüksek hızları alabilirsiniz kotasız pakette hız sınırlaması var ve sürekli olarak kısa süreli kopmalar oluyor.

İ

İmza toplayıp başvurabilirsiniz fakat bu işlemler çok uzun sürüyor. Onun yerine @enes.wtp nickli dostumun dediği gibi SuperBox alınabilir.
Düzenleme: Dikkatsizlikten tam okumamışım konuyu, başvuru yapmışsınız zaten.
2. bir düzenleme: Bu sefer dikkatli okudum da başvuru yaparken altyapı yok denmiş. Bu yüzden dediğim gibi imza toplanabilir.

Bu imza toplama işleminde kaç kişi gereklidir? Veya onların yerine ben sahte dilekçeler göndersem olur mu (dilekçe ile çok uğraşmak istemediğinden öyle dedim)

Yeni konular

Geri
Yukarı