Altyapım 100 Mbps interneti destekliyor mu?

Keşke 65mbps lik paketleri olsaydı o halde. 100mbps bir hayalmiş demekki 😅😅
Türknet üzerinde bu durumla ilgili olarak 85.99₺ olan paketine geçtiğinizde hattınızın stabil son sınırında limitliyorlar internet hızını.
Aynı şey sizin sağlayıcınızda da var ise sıkıntı yaşamazsınız bence.

Arkadaşlar valla benim hat adsl 7 destekliyo hattımı aratıp 7 ye sabitlettirdim 7 sinide alıyorum biraz şans işi kesilip kesilmemesi ben 2 yıldır ttnet kullanıyorum 2 kere filan kesildi. Sonunda çalışma başlattılar tip 7 filan koydular 1 ay önce 1 ay içindede sanırım aktif ederler :)

Tam senin altyapına göre bir paket önereceğim; 75 Mbps Netmax Pro (Netspeed). Çok para ödeme güzelce kullan derim çünkü altyapın iyi olduğu için firmadan kaynaklı pek sorun yaşamazsın. Zaten download yapınca İDM ile 90 Mbps kadar çıkar. Altyapına göre tam ideal geliyor, İnternet sistem gibidir, dar boğaz yaptığı zaman düzgün çalışmaz, bu yüzden her zaman max değerlerin 5-10 Mbps altında beslemek gerekiyor.

Tam senin altyapına göre bir paket önereceğim; 75 Mbps Netmax Pro (Netspeed). Çok para ödeme güzelce kullan derim çünkü altyapın iyi olduğu için firmadan kaynaklı pek sorun yaşamazsın. Zaten download yapınca İDM ile 90 Mbps kadar çıkar. Altyapına göre tam ideal geliyor, İnternet sistem gibidir, dar boğaz yaptığı zaman düzgün çalışmaz, bu yüzden her zaman max değerlerin 5-10 Mbps altında beslemek gerekiyor.
Hocam 1 ay oldu türktelekom ile anlaşalı. 2 yıllık kontratım var :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı