Altyapım kaç Mbps destekliyor?

Oruç, arkadaşlarımızın kafasına vurmuş galiba. 😅 Koskoca fiber satırını görememişler.
Fiber altyapınız var hocam. Muhtemelen 1000 Mbps'e kadar alabilirsiniz. Muhtemelen dedim çünkü fiberin farklı türleri var. Merak ederseniz onu da daha detaylı açıklarım.

47Mbps destekliyor gözüküyor. Ama bu değer kesin değil. Modem hat değerlerinizi buraya atarsanız daha doğru yorumlayabiliriz.
EDIT: Hocam altyapınızda fiber desteği mevcut herhangi bir ISS seçin. Tavsiyem TurkNet, ücretsiz modem de verirler.

TurkNet fiyatları sürekli değişiyor diyorlar üstelik GigaFiber olmadıktan sonra TurkNet'e geçesim yok. Kullandığım ISS'yi arayıp port taktıramaz mıyım?

TurkNet fiyatları sürekli değişiyor diyorlar üstelik GigaFiber olmadıktan sonra TurkNet'e geçesim yok. Kullandığım ISS'yi arayıp port taktıramaz mıyım?
ADSL/VDSL'den fibere geçiş yapamazsınız. Aboneliğinizi iptal edip yeniden abonelik başlatmalısınız. Turknetin geniş ağı, pop noktaları, peering yatırımları, cdnleri sayesinde kesinlikle öneriyorum. Diğer tavsiye ettiğim issler: netspeed, comnet.

Oruç, arkadaşlarımızın kafasına vurmuş galiba. 😅 Koskoca fiber satırını görememişler.
Fiber altyapınız var hocam. Muhtemelen 1000 Mbps'e kadar alabilirsiniz. Muhtemelen dedim çünkü fiberin farklı türleri var. Merak ederseniz onu da daha detaylı açıklarım.
FTTX V1 fiber mi oluyor? Ben bilmiyordum bunu püü benim cahilliğime bir de yorum yapmışım konuya. 😃 Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı