Altyapımın desteklediği hız azaldı

yakisikli

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Daha bir ay öncesine kadar altyapımı sorguladığımda maksimum 77 Mbps VDSL olarak görünüyordu. Ancak şu an 16 Mbps ADSL olarak gözüküyor. Fakat binada hala sorunsuz olarak 24 Mbps VDSL kullananlar var. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir?

Herkese iyi sosyaller. Daha bir ay öncesine kadar altyapımı sorguladığımda maksimum 77 Mbps VDSL olarak görünüyordu. Ancak şu an 16 Mbps ADSL olarak gözüküyor. Fakat binada hala sorunsuz olarak 24 Mbps VDSL kullananlar var. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir?
Ayni sorun türknet olarak bendede mevcut alt yapimin hızının 95 ken 65 düşmüş olabilcegini söylediler suan max 65 hiz alıyorum.

25 gündür bende de 16Mbps görünüyor(25 gün önce 85Mbps kadar destekliyordu) altyapı çalışması oldu yeni kabin diktiler sanırım fiber, Millenicom kullanıyorduk 35Mbps o kabinin geldiği gün internet gitti daha da gelmedi Millenicom'un bize söylediği fiber geldiği için VDSL portları kapatıyorlarmış bu yüzden ADSL çevirecekler miş böyle bir şey olabilir mi bende TürkNet'e sıfırdan kurulum için başvurdum 3 gün oldu bekliyorum Türk Telekom ekipleri gelip bağlayacaklar beni 16Mbps mahkum bıraktılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı