Altyapının destekleyeceği Max hız

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Turkcell'in 24-4 paketini kullanıyorum geçenlerde TV+ ve 100 Mbps download 10 Mbps upload paketini gördüm. Alsam o hızı kullanabilir miyim? NetSpeed'in sitesinde değerler böyle.

Screenshot_3.png

Superonline (fiber) altyapısı ile NetSpeed'in kullandığı altyapı aynı değil. NetSpeed Türk Telekom altyapısı gösteriyor. Superonline arayıp öğrenmen daha iyi olur.
Alt yapıya bakılabilecek bir sitesi de yok sanırım aramak zorundayım :D

Superonline (fiber) altyapısı ile NetSpeed'in kullandığı altyapı aynı değil. NetSpeed Türk Telekom altyapısı gösteriyor. Superonline arayıp öğrenmen daha iyi olur.

Eğer Superonline'nin altyapısı yoksa Turkcell Türk Telekom'un alt yapısını kiralıyor. Sadece parayı ödeyeceği operatör ve paket değişiyor.

Eğer Superonline'nin altyapısı yoksa Turkcell Türk Telekom'un alt yapısını kiralıyor. Sadece parayı ödeyeceği operatör ve paket değişiyor.

Altyapı Telekom'un ise 10 Mbps upload alamaz. En fazla 8 Mbps alır o da kalıcı belli değil daha. Sorguladığı altyapıya göre yorum yaptın. Belki Superonline fiber altyapısı var.
@Kakaolu Puduk arayıp sorarsan daha iyi olur. Fiber altyapısı varsa kullanabilirsin. Telekom altyapısından hizmet alıyorsan onlar sana söyler.

Altyapı Telekom'un ise 10 Mbps upload alamaz. En fazla 8 Mbps alır o da kalıcı belli değil daha. Sorguladığı altyapıya göre yorum yaptın. Belki Superonline fiber altyapısı var.
@Kakaolu Puduk arayıp sorarsan daha iyi olur. Fiber altyapısı varsa kullanabilirsin. Telekom altyapısından hizmet alıyorsan onlar sana söyler.

Ben 10'dan fazla alabiliyorum.(Telekom savunucusu değilim) attığı fotoya göre de yorum yapmadım dediğim olay oluyor altyapı yoksa ama varsa daha iyi olur tabii.

Türk Telekom'un altyapısına bakayım dedim Türk Telekom Hiper Net'ten faydalanabilirsiniz dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı