Altyapısı VDSL veya fiber destekli olduğu halde hala ADSL kullanan insanlar

@Dejuf okumuştum senin konunu, 3 bina ötemde fiber kullanan arkadaşım var, aynı mahalledeyiz.
Aidat verirken apartman yöneticisi ile konuşmayı planlıyordum, o olmazsa da işimi elin altına atacaktım mecburen.

TT binası var ama hangi bölüme dilekçe vermem gerektiğini bilmiyorum.
Dilekçe kabul etmezlerse hangi mecralar ile talep oluşturmalıyım?

@Dejuf okumuştum senin konunu, 3 bina ötemde fiber kullanan arkadaşım var, aynı mahalledeyiz.
Aidat verirken apartman yöneticisi ile konuşmayı planlıyordum, o olmazsa da işimi elin altına atacaktım mecburen.

TT binası var ama hangi bölüme dilekçe vermem gerektiğini bilmiyorum.
Dilekçe kabul etmezlerse hangi mecralar ile talep oluşturmalıyım?
Dilekçeyi planlama birimine vermelisiniz hocam. Eğer ilçe müdürlüğüyse dilekçe kabul etmez. Bu durumda il müdürlüğüne gitmeniz lazım. İl müdürlüğüne gitme şansınız yoksa dilekçenizi BTK veya Açık Kapı üzerinden iletebilirsiniz. Ama bunlar genelde pek işe yaramıyor. En doğru olanı elden teslim etmek.

Dilekçeyi planlama birimine vermelisiniz hocam. Eğer ilçe müdürlüğüyse dilekçe kabul etmez. Bu durumda il müdürlüğüne gitmeniz lazım. İl müdürlüğüne gitme şansınız yoksa dilekçenizi BTK veya Açık Kapı üzerinden iletebilirsiniz. Ama bunlar genelde pek işe yaramıyor. En doğru olanı elden teslim etmek.
İlçede oturmuyorum hocam, ilk önce apartman yöneticisi ile konuşurum, olaya el atmazsa ben uğraşırım.

Ben Netspeed ile sorun yaşadığımda aldığım teknik destek hizmeti gayet iyiydi. Zaten Netspeed'i arayınca arıza kaydı oluşturulup Türk Telekom'a bildiriliyor ve TT ekipleri geliyor. Yani o konuda sorun yaşamıyorum zaten.
Tekrar bir dener misin arıza kaydı bırakmayı para karşılığı gönderiyorlar TT'u evine. Bozdular artık.

Yanlış bilgi çünkü. Kimse TT ekiplerini çağırmak için para isteyemez. Tekrar arayın, tekrar deneyin.
Hocam ciddi misiniz? Netspeed onay isteyip yolluyor bende şaşırdım. TT çalışanına söyledim dış hattan gösterdi sorunu yoksa faturaya yansıyacaktı sorunumu yine halledemediler kapatmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı