Alyan yerine ne kullanılabilir?

caseyyy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elektro gitar sapını, truss rod ayarlayabilmek için 4mm alyan gerekiyor, evde alyan dışında her şey var. Alyan yerine ne kullanabilirim? Matkap uçları ve tornavida işe yaramıyor.

Elektrogitar sapını, truss rod ayarlayabilmek için 4mm alyan gerekiyor, evde alyan dışında her şey var. Alyan yerine ne kullanabilirim? Matkap uçları ve tornavida işe yaramıyor.

Aynı sorun yüzünden 2 yıl boyunca sap ayarı yapamamıştım. Sapı yurt dışından sipariş etmiştim ve elimde ki alyan da içinde boşa dönüyordu. Hiç uğraşmayın gidin bir hırdavatçıdan uygun alyan bulup alın sürekli işinize yarayacak. Ben şehir değiştirdikçe truss rod ayarı kaçıyor mesela.

Aynı sorun yüzünden 2 yıl boyunca sap ayarı yapamamıştım. Sapı yurt dışından sipariş etmiştim ve elimde ki alyan da içinde boşa dönüyordu. Hiç uğraşmayın gidin bir hırdavatçıdan uygun alyan bulup alın sürekli işinize yarayacak. Ben şehir değiştirdikçe truss rod ayarı kaçıyor mesela.
Düz uçlu küçük matkap ucu tam girdi içine, onu soktum, sonra penseyle çevirdim. Oldu gibi, yarın göreceğiz.

Geri
Yukarı