AM4 anakart RGB kontrolcü önerisi

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Selam arkadaşlar. Anakartım Gigabyte B450 masterliquet 120mm RGB sıvı soğutmam var ve kasadaki fanları da RGB yapacağım RGB kontroller önerir misiniz bütçem 300 TL.

İtopya'da NZXT 290 TL düşmüş almam mantık lımı veya Xigmatek 3 tane RGB fan ve kontrolluru 373 TL sizce hangisi daha iyi daha önce Xigmatek ürünü hiç kullanmadım.

Kasa modelim:
Aerocool AE Aero1fr Aero One frost cam yan panel 4x12cm frgb USB 3 pencereli oyuncu kasası.

Bahsettiğin NZXT kontrolcü anladığım kadarıyla sadece NZXT fanlarla çalışıyor. Yanlış bilgi vermek istemem. Yine de 300 liraya bunu almak mantıksız.
Xigmatek fanlar da kağıt üstünde iyi duruyor. Sadece ömürleri biraz az. (30.000 saat denilmiş, günde 6 saat kullansan 13 sene yapıyor. Çok önemsenecek bir şey değil aslında yani.)

Teşekkür ederim değerli yorumunun için fakat NZXT sadece kendi fanları değil diğer marka uyumlu fanlardada çalışıyor diye biliyorum.

Teşekkür ederim değerli yorumunun için fakat NZXT sadece kendi fanları değil diğer marka uyumlu fanlardada çalışıyor diye biliyorum.
Tamam da, 300 liraya onu alırsan ekstra fan da alman gerekecek ve bütçeni çok aşacak.
Xigmatek kötü marka değil. Ortalama diyebiliriz. Markadan çok modele bakmak daha doğru. Fanların yorumları iyi duruyor.
Fan konusunda ben de fan satıyorum, Corsair'in. İlgileniyorsan yardımcı olabilirim.

Tamam da, 300 liraya onu alırsan ekstra fan da alman gerekecek ve bütçeni çok aşacak.
Xigmatek kötü marka değil. Ortalama diyebiliriz. Markadan çok modele bakmak daha doğru. Fanların yorumları iyi duruyor.
Fan konusunda ben de fan satıyorum, Corsair'in. İlgileniyorsan yardımcı olabilirim.

kontrollurda varmı sende :)

Çeviri: Kontrolörümüz tescilli RGB konektörlerimizi kullanır, bu nedenle üçüncü taraf NZXT olmayan RGB cihazları kontrol cihazına bağlanamaz.
Kontrolcü de var mı sende. :)
İlanım var, altına sorarsan oradan cevap verebilirim.

Ayrıca farkında mısın bilmiyorum ama Xigmatek fanları aldığında içinden kontrolcü de çıkıyor ve tamamen istediğin gibi kontrol edemeyeceksin ama belirli modlar ve renkler arasından seçim yapabileceksin. Eğer anakartında ARGB girişi olsaydı RGB'yi istediğin gibi yapabilirdin anladığım kadarıyla.

Çeviri: Kontrolörümüz tescilli RGB konektörlerimizi kullanır, bu nedenle üçüncü taraf NZXT olmayan RGB cihazları kontrol cihazına bağlanamaz.

İlanım var, altına sorarsan oradan cevap verebilirim.

Ayrıca farkında mısın bilmiyorum ama Xigmatek fanları aldığında içinden kontrolcü de çıkıyor ve tamamen istediğin gibi kontrol edemeyeceksin ama belirli modlar ve renkler arasından seçim yapabileceksin. Eğer anakartında ARGB girişi olsaydı RGB'yi istediğin gibi yapabilirdin anladığım kadarıyla.

ozaman tamamdır senin elinde ne var
Xigmatek fiyatına bırak o zaman o paketi senden alim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı