Amaçsızım

Sagopa maskeli balo dinle, hayat pes etmek için çok erken. Benim açtığım konuyu oku. Belki beni anlarsın sana faydalı gelir.

Sizin konunuz hangisi hocam? :)

Tamam da Hıristiyan'a göre Müslüman, Müslüman'a göre Hıristiyan inançsızdır.

Ayrıca modern görüş yoktur, Ateist olunca entelektüel olacağını zanneden insanlar vardır. Ayrıca yobaz yaklaşımınız da doğru değil. Münafık başka inançsız başka. Terimleri tam anlamıyla öğrenip gelelim. (y)

Ayrıca konuyu saptırtmayın.

E kitap ne yahu? Tam göz düşmanı. Kitabı alacaksın, o yaprak kokusunu hissedeceksin... :D

Lütfen artık tartışmayın. İyice konu dışına çıktınız. Ben burada dertleşmenin derdindeyim. :)

Lütfen artık tartışmayın. İyice konu dışına çıktınız. Ben burada dertleşmenin derdindeyim. :)

Yok yahu istemem böyle kişilerle tartışmak. İt dalaşına dönüyor sonra.

Gereksiz ''Yok yobaz, yok Red, yok cami...'' muhabbeti yapıyorlar.

Sizin konunuza saygım sonsuz. (y)

Tamam da Hıristiyan'a göre Müslüman, Müslüman'a göre Hıristiyan inançsızdır.

Ayrıca modern görüş yoktur, Ateist olunca entelektüel olacağını zanneden insanlar vardır. Ayrıca yobaz yaklaşımınız da doğru değil. Münafık başka inançsız başka. Terimleri tam anlamıyla öğrenip gelelim. (y)

Ayrıca konuyu saptırtmayın.

E kitap ne yahu? Tam göz düşmanı. Kitabı alacaksın, o yaprak kokusunu hissedeceksin... :D
Yine kavga çıkacak aramızda hissedebiliyorum.

Bu aralar çok fazla mesaj görüyorum kişilerin psikolojik durumlarıyla alakalı. Arkadaşlar ruh sağlığınız en az fiziksel sağlığınız kadar önemlidir. Nasıl fiziksel sağlığınız ile alakalı bir konuyu burada sormuyorsanız, ruh sağlığınız ile ilgili soruları da burada sormayın. Etrafınızda dolu ruh sağlığı çalışanı var (Psikolog, Psikolojik Danışman, Psikiyatr vb.). Lütfen sağlık konusunu uzman kişilere bırakın.

Çok fazla mesaj vardı yazan oldu mu bilmiyorum hepsini okuyamadım. Ama ilk sayfalardan anladığım kadarı ile inancın da yok idealin de. Eğer inançlı biri olamam diyorsan idealli biri olmalısın. Bu tavsiyeyi birisi verdi mi bilmiyorum ama yoksa bir kız arkadaş edinebilirsin. Bu sana bir anda çok fazla ideal getirebilir. Yani mutlaka hoşlandığın birisi vardır herhalde. Madem mutsuzsun, hep aklımı kurcalayan şeyleri araştır. Ben sıkılınca bilmediğim aklıma hem eskiden hemde şimdiki zamanlarda takılan şeyleri araştırırım. Bu beni mutlu eder. Bence denemeye değer :)

Vücut geliştirmek iyi bir ideal olabilir. Fiziksel bakım kendinizi iyi hissettirecek, özgüven kazandıracak. En basit ideal örneklerinden biri :)

Kız arkadaşa dayanması riskli ve saçma olur. Eninde sonunda gider herkes çünkü. Tek gecelik ilişkilere yönelmesi daha mantıklı olur.
Tek gecelik bir ilişkinin sizi bir amaca sevk edeceğini gerçekten düşündünüz mü? Arkadaşa sanırım +18 bir iş bulmaya çalışıyorsunuz. Kız arkadaştan kastınız sadece cinsel isteklerinizi karşılamaksa bu kadınları bir mal yerine koyduğunuzu gösterir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı