Amatör birisi FreeLancer sitesinde tasarım işi yapabilir mi?

Herkes 30-40'a yapıyorsa ben yarı fiyatına yaparım sıkıntı yok. Fakat olabildiğince çok yapmak isterim. Bu yüzden iş sıklığını merak ediyorum.

Gökten iş yağmaz, fiyat düşürürseniz de bu kısa vade için bir çözüm olur. Uzun vade için sorun yaratacaktır. Steam cüzdan kodu alarak iş yapmaya kalkışırsanız sadece alay konusu olursunuz, bu nedenle TR pazarında devam etmek daha mantıklı olacaktır.

Gökten iş yağmaz, fiyat düşürürseniz de bu kısa vade için bir çözüm olur. Uzun vade için sorun yaratacaktır. Steam cüzdan kodu alarak iş yapmaya kalkışırsanız sadece alay konusu olursunuz, bu nedenle TR pazarında devam etmek daha mantıklı olacaktır.
Sağ olun yorum için. Türkler genelde hangi sitelerde aktif oluyor?

Selamlar. 1-1, 5 aydır Photoshop CS6 ile uğraşıyorum. Şu anda da çalışmalarıma devam etmekteyim. Genelde internetten para kazanmak isteyenlere freelancer sitelerinde çalışılması falan öneriliyor. Öncelikle bu siteler nelerdir? İş sıklığı nedir? İşler nasıl yürüyor? Birkaç tanesini listeler misiniz?

Bir de küçük bölge esnaflarına falan logo yapabilecek düzeyde olduğumu düşünüyorum. Freelancer sitelerinde öyle küçük esnafların ilanlarını görebilir miyim?

İlk başlarda 10-15 TL gibi fiyatlara yap geliştikten sonra önceki işlerini örnek olarak gösterip daha yüksek fiyatlara çıkabilirsin.

Arkadaşlar az önce Fiverr'e baktım da, bazı tasarımların arka planları Template. Bunları kullanmak yasak mı? Aslında Template olduğu için pek sorun çıkacağını düşünmüyorum fakat siteden banlanma gibi bir durumum olmaz değil mi?

Geri
Yukarı