Amazon 21600 TL sistem iyi mi?

Bütçe
22000
Evet belirli oyunlarda 20-30fps farklar yaratıyor benim kartıma göre ben de diyorum ki 4060 madem o kadar iyi kart değil 4060 sırf adı 4000 olarak piyasa çıkan kart olduğu için işlemcini yükselt diyorum düz model nedir hocam hangi kullanıcı kullanıyor o işlemciyi bir sor kimse evet demez onu diyorum 5600x alsın geçsin işte yani senin ben şimdi niyetini anlayamadım hocam konu dolandı dolandı gitti kart sabit bırakacaksın işlemciyi ne yapacaksın o halde onu bir söylerseniz çünkü buradakiler de beğenmedi onu soruyorum ondan net cevaplar veremiyoruz biz de bakın isterseniz kaç kişi tavsiye etmiyor düz 5600 modeli ona göre tavsiye edin adama sonra da böyle saçma sapan boş emojiler atıyorsunuz anlam veremiyorum sanki yalan konuşuyoruz o işlemci olmaz işte diyorsak var bir bildiğimiz
5600x Bütçeyi aşıyor, teşekkürler

He öyle
En azından sen bunu açıkça belirtmişsin dostum bütçe kısmını burada lafım sana değil oraya buraya laf atan değişik değişik olmaması gereken hareketlerde bulunanlara normalde olması gerekeni söylüyorum kafamdan atmıyorum herhalde ben de az çok bilgiliyim çok sistem aldım toplattım bir kitle var anlamıyorum böyle her şeyi dislike'layan ve ne olduğu belli olmayan şekilde konuyu dolandırıp net cevaplar vermeyen bir kitle, diğer kitle ise en azından anlayışla karşılıyor senin burada net belirttiğin gibi bütçe gibi onlar da bunu yapsa en azından ben de ona göre cevap vereceğim de delirtiyorlar ya anlamış değilim gerçekten neyse aşıyorsa öyle hocam dediğim gibi X olmaz G alırsın ya da düz model bakarsın bütçene göre kolay gelsin

Senin karttan iyi mi? 4060, 3080 ti'dan iyi mi? Git bir gir youtube'a. Aç bir oyun testi.
Hocam ekran kartı müthiş bir zam alarak 12.500tl seviyesine çıktı, ani bir karar değişikliği ile soruyorum, intel arc a750 almak mantıklı olur mu aynı sistem için?

Hocam ekran kartı müthiş bir zam alarak 12.500tl seviyesine çıktı, ani bir karar değişikliği ile soruyorum, intel arc a750 almak mantıklı olur mu aynı sistem için?
ARC A750'yi ne amaçla kullanacağınıza bağlı oyun için orta-iyi arasıdır çok fazla beklentin olmasın ama 3060Tİ dengi kart diye biliyorum yanılmıyorsam hocam gayet iyi iş görür kullanan tanıdıklarım var memnunlarmış hatta 3060dan net iyi diyorlar bence alınabilir güzel karttır intel de son zamanlarda güzel şeyler başardı ekran kartı tarafında

Geri
Yukarı