Gıda Amazon 25 TL indirim kodu

JoKER_06

Hectopat
Algida ile kazana girip kaydolduktan sonra ye kazana tıklayınca 25 puan veriyor onunla da 75 TL üstü alışverişlerde geçerli 25 TL indirim kuponu alabiliyorsunuz ben denedim aldım. Ayrıyeten davet kodu girip veya davet kodunuzu girdirip dondurma falan yiyerek puan kasabiliyorsun o puanla Trendyol indirimi Valorant VP falan alınabiliyor.

Bende böyle bir hata veriyor.

Mobil Uygulamadam vermek gerekiyormuş.
18 Temmuz ve 25 Temmuz tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 75 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 TL tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda geçerlidir. • Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 75 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın. • Henüz Algida İle Kazan üzerinden Amazon.com.tr çeki kullanmamış kullanıcılar faydalanabilir. • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    30,1 KB · Görüntüleme: 80
Mobil Uygulamadam vermek gerekiyormuş.
18 Temmuz ve 25 Temmuz tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 75 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 TL tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda geçerlidir. • Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 75 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın. • Henüz Algida İle Kazan üzerinden Amazon.com.tr çeki kullanmamış kullanıcılar faydalanabilir. • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

Hocam az önce Amazon'un verdiği 50 TL hediye bakiyemin üstüne 30 TL koyarak 80 TL'lik ürün aldım fakat ödeme kısmında 30 TL ödedim acaba bu kampanyadan yararlanabilir miydim.

Hocam az önce Amazon'un verdiği 50 TL hediye bakiyemin üstüne 30 TL koyarak 80 TL'lik ürün aldım fakat ödeme kısmında 30 TL ödedim acaba bu kampanyadan yararlanabilir miydim.

50 TL çıktıktan sonra toplam ödeyeceğinin 75 lira olması gerekiyor galiba tam emin değilim.

VP indiriminden nasıl yararlanabilirim? Tam olarak anlayamadım da.
Davet kodu girerek davet kodu girdirerek dondurma yiyip kodu yazarak falan puan kasılıyor sonra onunla steam cüzdan kodu, trendyol bakiye, valorant 175 vp falan alınabiliyor. Başta rakam yüksek gibi gözüküyor ama dün 4 kişi ailecek dondurma yedik ve kodları girdim valorant puanının yarısı doldu bile

Yeni konular

Geri
Yukarı