Amazon 800$ Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

@EvieFrye'in söyledikleri tamamen yanlış. Ben şu an dışarıdayım, eve geçince sana detaylı olarak yardımcı olurum. @105993 ve @Hic de size yardımcı olur.
Paranız varsa mutlaka 1600 alın, diğer R5'ler ile aralarında hatrı sayılır bir fark var.

Sıvı soğutma almana gerek yok. O kartları sen kullanamazsın. O kasa yerine Phanteks P400'ü öneririm.
Soğutucu derken sıvı olanından demiyorum o Amazonda cooler var ya onu diyorum onu almalı mıyım? Bir de bu Amazonda Soundcards falan var. O nedir? Onu da almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim görüşüme göre ses kartı almanıza gerek yok. Ayrıca OC işlemini yapmayacaksanız Ryzen işlemcilerin içerisinden çıkan stok soğutucu gayet yeterlidir. Ekstra soğutucu masrafına girmenize gerek yok.

@EvieFrye'in söyledikleri tamamen yanlış. Ben şu an dışarıdayım, eve geçince sana detaylı olarak yardımcı olurum. @105993 ve @Hic de size yardımcı olur.
Paranız varsa mutlaka 1600 alın, diğer R5'ler ile aralarında hatrı sayılır bir fark var.
Arkadaşlar ben bu şeylerden sizin kadar anlamıyorum. 800 dolara hatta 800 dolardan bir az pahalı da ola bilir en iyi oyun bilgisayarı nasıl toplarım? Sabahdan beri araşdırıyorum her yerde farklı tavsiyeler öneriyorlar kafam allak bullak oldu. Gözünüzü seveyim yardım edin bu kardeşinize

Biz bilmediğimiz şeyleri biliyoruz diye insanlara sallayıp kafalarını karıştırmasın da ondan. Hiçbir yerde böyle bilgiler de yok. Kafandan atmışsın.

Tamam. Bu kadar yeter. Hatamı kabul ediyorum. Bundan sonra daha dikkatli olucam.

Elnur kardeşim. Sana bazı şeyleri yanlış söyledeiğim ve kafa karaşıklığına neden olduğum için özür dilerim. Bundan sonra bir şey yazmadan önce yüz kere düşüneceğim. Tekrardan hepinizden özür diliyorum

Şimdi gelelim esas meselemize:

Ryzen 5 1500X'in içinden soğutucu çıkıyor. Başka soğutucu almana gerek yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı