Elektronik Amazon 8BitDo Ultimate C Bluetooth Controller 1081TL

Hocamın 1081 TL diye attığı modelde Bluetooth adaptörü bulunmuyor hocam. Ya da ben yanlış biliyorum.

Ekran görüntüsü_28-3-2024_13218_www.amazon.com.tr.jpeg

Konunun ilk mesajında ki linkin ürün açıklaması böyle hocam. Hem Bluetooth dongle hem de USB kablosu beraber geliyor.

Switch modelinde A B X Y dizilimi farklı olduğu için PC de sorun yapmıyor mu? A ya basınca B mi algılayacak ingilizce klavyeyi Türkçe kullanmak gibi.

Doğru model hocam. İçinden kendi Bluetooth Dongle'ı da çıkıyor. Sorunsuz kullanırsınız. Kapın gitsin.

Bu arada kontrolcü ne Switch modeli ne başka bir şey. Kutu içeriğinden dongle da çıktığı yazılmış zaten. Piyasada da aşağı yukarı bu fiyatta zaten. Müthiş kefilim diyemem ama gönderici Amazon olduğundan ola ki sorun yaşarsanız sıkıntısız çözersiniz.
Başlıkta switch diyor. Yorumlarda switch diyor. PC de Nintendo emulator oyunları dışında tuş dizilimi de sorun yaşadık diyor.

Içerisinden sadece cihaz ve kablo çıkıyor.

Satıcı Amazon değil.
Satıcı yorumları çok iyi değil.

Umarım alanlar sorun yaşamaz. Iyice araştırıp alın. PC için daha iyi seçeneklere bakabilirsiniz.

Başlıkta switch diyor. Yorumlarda switch diyor. PC de Nintendo emulator oyunları dışında tuş dizilimi de sorun yaşadık diyor.

Içerisinden sadece cihaz ve kablo çıkıyor.

Satıcı Amazon değil.
Satıcı yorumları çok iyi değil.

Umarım alanlar sorun yaşamaz. Iyice araştırıp alın. PC için daha iyi seçeneklere bakabilirsiniz.
Switch oyunlarını PC'Den onymaka için mantıklı mı yoksa normal kontrolcüler de sorunsuzca kullanılabiliyor mu? Daha önce Swift için PC'de emulator kullanmayı denemedim. Sırf bunun için bu kolu almak mantıklı olur mu?

Switch oyunlarını PC'Den onymaka için mantıklı mı yoksa normal kontrolcüler de sorunsuzca kullanılabiliyor mu? Daha önce Swift için PC'de emulator kullanmayı denemedim. Sırf bunun için bu kolu almak mantıklı olur mu?
Ben de hiç denemedim. Bilmediğim konuda sizi yanıltmak istemem.

Sadece yorumlarda biri iPad e bağlayıp Minecraft oynamış.

Diğeri PC de emülatör oyunları oynamış.

Geriye kalanlar doğrudan Nintendo switch için kullanmışlar.

Geri
Yukarı