Elektronik Amazon ASUS laptop 6899 TL fırsat ürün

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
FHD IPS ekran.
i3 1115G4 11.nesil 4.1 GHz işlemci.
256 GB NVMe M2 SSD.
4 GB RAM.

Öğrenciler ve günlük kullanım laptop arayanlar için iyi ürün. Program, ofis, film, dizi, arada CS vs LoL oynamak için fiyat performans ürün.

Not: 4 GB RAM gömülü geliyor 1 slot boş Max 64 GB RAM destekliyor. Üretilen en yüksek laptop RAM kapasitesi 32 GB olduğu için maximum 36 GB da kadar arttırılabilir.

RAM desteği: 3200 MHZ/1.20 voltaj/CL22

ASUS notebook laptop X515EA-BQ868, FHD ekran, Intel Core i3-1115G4 işlemci, ıntel® UHD Graphics, 4 GB RAM, 256 GB SSD, FreeDOS Amazon.com.tr
received_1401838713750309.jpeg

Son düzenleme:
Kayınpedere ofis işleri için lazım bir PC böyle bir şey onu idare eder mi acaba? Yerel gazete ile uğraşıyor en fazla tarayıcıda işi olur bir de Word Excel falan. Biraz RAM ve hard disk takviyesi ile alınabilir gibi geldi bana. Veya benzer bir ürün var mı tavsiye edebileceğiniz? Birde yarın prime day başlıyor daha uygun bir fırsat çıkar mı acaba ?

Kayınpedere ofis işleri için lazım bir PC böyle bir şey onu idare eder mi acaba? Yerel gazete ile uğraşıyor en fazla tarayıcıda işi olur bir de Word Excel falan. Biraz RAM ve hard disk takviyesi ile alınabilir gibi geldi bana. Veya benzer bir ürün var mı tavsiye edebileceğiniz?

Bu fazlasıyla eder kasa içinde artı olarak SATA ve HDD boş slotu var bu da bir avantaj bilginize IPS ekran olmasida bu fiyatta ayrı iyi.

Bu fazlasıyla eder kasa içinde artı olarak SATA ve HDD boş slotu var bu da bir avantaj bilginize IPS ekran olmasida bu fiyatta ayrı iyi.

Maksimuma 9 taksit de var peşin fiyatına o da çok iyi bir fırsat aslında. Değerlendireceğim bu ürünü şu an iş yerindeyim akşam detaylı incelerim ben bunu. Bilgilendirme için teşekkürler.

8 bin liralara çıkabilirseniz Ryzen 5 7520U lu aspire veya İdeapad 1 bakabilirsiniz

Ryzen 3 imiş ikiside. Pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı