Amazon.com bir ürünün Türkiye'ye Gönderim Fiyatını Görmek

Lookman

Decapat
Mesela amazon.com'da üye olmadan geziyorum Türkiye'de satılan fiyatla kıyaslama yapmam lazım, örnek veriyorum bir ürün var 50 dolar ben bunun Türkiye'ye gönderim gümrük dahil kargo dahil fiyatını fikir edinmek ve kıyas yapmak için nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela amazon.com'da üye olmadan geziyorum Türkiye'de satılan fiyatla kıyaslama yapmam lazım, örnek veriyorum bir ürün var 50 dolar ben bunun Türkiye'ye gönderim gümrük dahil kargo dahil fiyatını fikir edinmek ve kıyas yapmak için nasıl öğrenebilirim?
Üye olup adresini gir. Sonra sepete attıktan sonraki adımlara geç fiyatı görürsün. Ama kur çevirici açılır otomatik onu kapat. Dolar üzerinden gör fiyatı.

Adres bilgilerinden sonra Kart bilgilerinide girmek gerekiyor onu girmeden göremez miyim ?
Göremezsiniz maalesef. Şimdilik herhangi bir sanal kartın numarasını girebilirsiniz. Veya fake card generator'lar var internette. Onlarla bir kart oluşturup fiyatı görebilirsiniz.

Gayet basit bir şekilde görebilirsin. Ürünün sayfasında sağ üst kısımda fiyatın altındaki detals'e tıklarsan kargo + gümrük depozitosunu gösteriyor.

Dosya Ekleri

• amazon.jpg
    amazon.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 77
Gayet basit bir şekilde görebilirsin. Ürünün sayfasında sağ üst kısımda fiyatın altındaki detals'e tıklarsan kargo + gümrük depozitosunu gösteriyor.
Ben konum üzerinden Türkiye'de olduğunuzu belirleyerek kargo ücretini ona göre gösterdiğini bilmiyordum. Üye olmaya gerek yokmuş demek ki.

Dosya Ekleri

• IMG_20190608_202721.jpg
    IMG_20190608_202721.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 52
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı