Amazon.com.tr sipariş iptali

Daha fazla  
Geçtiğimiz cuma günü Logitech G920 siparişi verdim amazon.com.tr üzerinden. Satıcı Amazon Germany'di. Ürün daha kargoya verilmeden iptal etmek istedim fakat kargo kodunuz oluştu iptal edemiyoruz dediler. G29 versiyonu 2.600 liraya düştü, ben 2900 liraya almıştım. Nasıl en kısa şekilde iade edebilirim. Ürünün elime gelmesi mi gerekiyor?

Geçtiğimiz cuma günü Logitech G920 siparişi verdim amazon.com.tr üzerinden. Satıcı Amazon Germany'di. Ürün daha kargoya verilmeden iptal etmek istedim fakat kargo kodunuz oluştu iptal edemiyoruz dediler. G29 versiyonu 2.600 liraya düştü, ben 2900 liraya almıştım. Nasıl en kısa şekilde iade edebilirim. Ürünün elime gelmesi mi gerekiyor?
Hocam gayet normal. Bence 300 lira için uğraşmaya değmez. Uğraşırım dersen, eline geçtiği gibi iade edersin.
Kargo kodu oluştuysa sana ulaşacak demektir. O yüzden iptal etmemişlerdir.

Müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz üzerine, aradaki farkı tarafınıza yollayabilir veya o değerde hediye çeki verebilir. Size önereceği garanti yöntem ise, ürünü gönderip, pahalı fiyat üzerinden tekrardan almanız şartıyla, aradaki farkı tekrar size verecekleridir.

1 tb ssd siparişi vermiştim Amazon.tr den. Satıcı Amazon germany idi. Kargo numarası vs. Ürün Türkiye giriş yaptı gözüküyordu ama germany deposu ürünü tedarik edemediği için (böyle açıklama yaptılar) 1.5 ay boşuna bekledim. Paramı iade ettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı