Amazon.com.tr şüpheli işlem nedeniyle sipariş iptali oyunu

blackonder

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Amazon’dan Bahar fırsatları başladığından beri bir tane 67.998TL değerinde Galaxy S24 Ultra siparişi vermeye çalışıyorum. Fakat her defasında siparişi verdikten 4 dakika sonra şüpheli işlem sebebiyle siparişiniz iptal edilmiştir diyor ve ürün aldırmıyor. Herkes bu durumdan şikayetçi Şikayetvarda da aynı şikayetten yüzlerce var. Müşteri temsilcisine bağlandığımda ise bizle alakası yok Hesap Uzmanı ile görüşmeniz diyorlar ve hesap uzmanını bile bağlayamıyoruz diyorlar biz ilettik size mail üzerinden dönecektir yazıyorlar 72 saat içinde. 72 saat geçiyor mail geliyor sipariş verebilirsiniz diyor ardından sipariş veriyorum yine şüpheli işlem diyip hesabı kapatıyorlar. Müşteri temsilcisine bağlanıyorum. Yine 72 saat bekleyin ileteceğiz diyorlar. Bir paradoks yani bir şey olduğu yok. Yine aldırmıyor yani ürünü. Ama kılıf vs. alırken şüpheli işlem yok bir uyarı vermiyor garip. Amazon Türkiye ye geldiğinden beri ilk hesabım o. Kardeşim kendi hesabından deniyor onda da aynı oluyor. Hesapta ikili doğrulama açık ve ödemeyi 3D Secure ile yapıldığı halde iptal edip duruyorlar. Yani ürün fiyatlarını düşük gösterip ürünü de aldırtmıyorlar. Çok güzel Bahar fırsatı kaçırmayın. Ama kılıf vs. alırsanız izin veriyorlar alıyorsunuz. Bir sipariş vermek bu kadar eziyet olmamıştı. Bu firmaya ceza kesilmeli. Herkes aynı sorundan şikayetçi müşteri temsilcilerinin sorumsuz tavırları ve yetkili değiliz biz tavırları iyice insan zıvanadan çıkıyor. Yetkiniz yoksa yetkili ile görüştürün o bile yok. İşin garip yanı Bahar fırsatları başladığından beri müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşılamıyor numarayı giriyorsunuz hizmetimiz aktif değil diyor. Ne işler peşindeler anlamıyorum.

Ararsanız onlarca aynı şikayetten var.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Amazon'dan bahar fırsatları başladığından beri bir tane 67.998TL değerinde Galaxy S24 Ultra siparişi vermeye çalışıyorum. Fakat her defasında siparişi verdikten 4 dakika sonra şüpheli işlem sebebiyle siparişiniz iptal edilmiştir diyor ve ürün aldırmıyor. Herkes bu durumdan şikayetçi Şikayetvar'da da aynı şikayetten yüzlerce var. Müşteri temsilcisine bağlandığımda ise bizimle alakası yok hesap uzmanı ile görüşmeniz diyorlar ve hesap uzmanını bile bağlayamıyoruz diyorlar biz ilettik size mail üzerinden dönecektir yazıyorlar 72 saat içinde. 72 saat geçiyor mail geliyor sipariş verebilirsiniz diyor ardından sipariş veriyorum yine şüpheli işlem deyip hesabı kapatıyorlar. Müşteri temsilcisine bağlanıyorum. Yine 72 saat bekleyin ileteceğiz diyorlar. Bir paradoks yani bir şey olduğu yok. Yine aldırmıyor yani ürünü. Ama kılıf vs. alırken şüpheli işlem yok bir uyarı vermiyor garip. Amazon Türkiye'ye geldiğinden beri ilk hesabım o. Kardeşim kendi hesabından deniyor onda da aynı oluyor. Hesapta ikili doğrulama açık ve ödemeyi 3D Secure ile yapıldığı halde iptal edip duruyorlar. Yani ürün fiyatlarını düşük gösterip ürünü de aldırtmıyorlar. Çok güzel bahar fırsatı kaçırmayın. Ama kılıf vs. alırsanız izin veriyorlar alıyorsunuz. Bir sipariş vermek bu kadar eziyet olmamıştı. Bu firmaya ceza kesilmeli. Herkes aynı sorundan şikayetçi müşteri temsilcilerinin sorumsuz tavırları ve yetkili değiliz biz tavırları iyice insan zıvanadan çıkıyor. Yetkiniz yoksa yetkili ile görüştürün o bile yok. İşin garip yanı bahar fırsatları başladığından beri müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşılamıyor numarayı giriyorsunuz hizmetimiz aktif değil diyor. Ne işler peşindeler anlamıyorum.

Ararsanız onlarca aynı şikayetten var.

Konuyu tüketici hakları mahkemelerine taşıyın.

Geri
Yukarı