Amazon.com.tr'den 40 TL'lik kulaklık tavsiyesi

Luciferss

Hectopat
Amazon.com.tr'den bir kablo sipariş edeceğim, satıcısı da göndericisi de Amazon.com.tr. Kulak içi bir kulaklık ihtiyacım da bulunmakta bütçe en fazla 45 TL. Bu fiyat bandında kullandığınız ve amazon.com.tr'den alabileceğim kulaklıkları önerirseniz sevinirim. Arada bir müzik dinlemek için istiyorum sadece. Satıcı ve gönderici yine Amazon olursa sevinirim, tek paket halinde gelmesini istiyorum :D

@efeekaya Şu konu sahiplerinin yazdığı yazı okuyun, rica ediyorum. Rica ediyorum, okuyun.

Bu fiyat bandında kullandığınız ve "amazon.com.tr'den" alabileceğim kulaklıkları önerirseniz sevinirim. Satıcı ve gönderici yine Amazon olursa sevinirim, tek paket halinde gelmesini istiyorum

Bu bütçeden çok aşağıda (18tl) Şok'ta sayılan Asonic marka kulaklık var. Bu alıcağınız önerilern kulaklılar da bu önerdiğim kulaklıktan daha kaliteli olmayacak. Bütçeyi 150 200 lira civarına çekebilirseniz bir şeyler önerebiliriz.

45TL'nin üstüne çıkarmıyorsanız alabileceğiniz iki mantıklı ürün var:

Skullcandy olanın siyahını almayı düşünüyorum ama model kodu değişiyor. Çok bir fark olur mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı