Amazon.com.tr'den aldığım SSD'nin kutusu boş çıktı

Eren, Amazon'dan iadesini aldı. Gönderdikleri boş kutu ve garanti belgesi halen evinde anı olarak duruyor. Ayrıca 100 TL hediye puanı olarak hesabına yüklenmiş. THH başvuru yapılmıştı fakat çözüm Twitter/Amazon Help hesabından geldi.

Twitter Amazon Help üzerinden yaşadığınız mağduriyeti resmi bir dil ile belirtin. Sonrasında THH başvuru sürecini başlatın. Amazon'un savunması alınacaktır sonrasında cevap süreci başlayacak. Bunlardan önce konuya dair aynı mağduriyeti yaşayan insanların olduğunu Amazon'un Sohbet bölümünde belirtin.

Twitter Amazon Help üzerinden yaşadığınız mağduriyeti resmi bir dil ile belirtin. Sonrasında THH başvuru sürecini başlatın. Amazon'un savunması alınacaktır sonrasında cevap süreci başlayacak. Bunlardan önce konuya dair aynı mağduriyeti yaşayan insanların olduğunu Amazon'un Sohbet bölümünde belirtin.
thh şikayet oluşturdum 2. gün 10 gündür inceleniyor deyip duruyorlar harcama itirazı da oluşturdum bakalım bekleyip göreceğiz amazon twitter da bana müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diye cevap vermiş .

sürekli aynı şeyi diyorlar çözen nasıl çözmüş bu platform aracılığı ile hayret

Sosyal medya üzerinden müşteri hesaplarına ve sipariş ayrıntılarına maalesef erişemiyoruz. Bundan dolayı vermiş olduğumuz bağlantı adresi üzerinden ulaşmanı rica ediyoruz.

THH üzerinden çözdüyseniz sorun yok. Eğer başka mecralardan çözdüyseniz Amazon sizden "Sizde herhangi bir hakkım kalmamıştır" temalı resmi bir mail atmanızı isteyecektir.

Mağduriyetiniz giderildiği için çok sevindim. Tekrarının yaşanmaması dileğiyle.

THH üzerinden çözdüyseniz sorun yok. Eğer başka mecralardan çözdüyseniz Amazon sizden "Sizde herhangi bir hakkım kalmamıştır" temalı resmi bir mail atmanızı isteyecektir.

Mağduriyetiniz giderildiği için çok sevindim. Tekrarının yaşanmaması dileğiyle.
teşekkürler artık hangisin etkisi oldu bilmiyorum ama thh iletişime geçtikten sonra iade yaptılar

Geri
Yukarı