Amazon.com üzerinden bilgisayar alınır mı?

Asmaka

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle ilk başlarda MSI GE76 Raider almayı düşünüyordum. Sebebi ise amazon.com.tr üzerindeki en güçlü bilgisayar olması. Fakat almadım çünkü daha zamanım vardı. Bu süre zarfında MSI'nın en iyi bilgisayarı ne diye 20 gün boyunca detaylı araştırma yaptım. Ve MSI GE76 Raider Tiamat karşıma çıktı. Tabii bu benim bildiğim. 50.000 TL'ye daha iyi bilgisayarlar varsa elbette yazarsanız sevinirim. Merak ettiğim şey, MSI Tiamat Türkçe tuş takımıyla mı gelir işte sorun çıkar mı bozulur mu o tarz sorular. Fakat benim içlerinden en çok merak ettiğim 3 tane soru var: 1- Türkçe tuş takımıyla mı gelir? 2-Ne kadar zamanda gelir? 3- Amerika'dan geldiği için Türkiye'ye kargolama sırasında herhangi bir sorun çıkar mı? Bu arada Amerika dedim çünkü ürün sadece amazon.com üzerinde var. Yani kısaca amazon.com üzerinden bilgisayar alınır mı? Linki bırakıyorum bilgisayarı incelemek isterseniz inceleyin:

1- Türkçe tuş takımıyla gelmez.
2- 2 hafta bilemedin 3 haftada gelir (yoğunluğa göre değişir)
3- Çin'den ürün alınca sıkıntı çıkma olasılığı olduğu için doğal olarak Amerikada'da olabilir şans işi.

1- Türkçe tuş takımıyla gelmez.
2- 2 hafta bilemedin 3 haftada gelir (yoğunluğa göre değişir)
3- Çin'den ürün alınca sıkıntı çıkma olasılığı olduğu için doğal olarak Amerikada'da olabilir şans işi.

Böyle deyince de şüphe düştü içime doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı